Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep viešai kreipėsi į mylimą vyrą: jos klausimas sukėlė didžiules ovacijas

Koncerto akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-05 22:24
Spalio 5 dieną muzikos klube „Tamsta“ po ilgos pertraukos į sceną žengė ir naują savo muzikinį etapą pristatė Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep. Sugrįžusi į sceną moteris padovanojo nepamirštamą vakarą jos paklausyti atėjusiai publikai. Tiesa, mylimam vyrui ji buvo paruošusi staigmeną.

Koncerto Vilniaus muzikiniame klube metu Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep atvirai pasiteiravo mylimojo Aurimo, kada jis planuoja ją vesti. Toks atlikėjos klausimas buvo palydėtas didžiulėmis gerbėjų ovacijomis.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Dovilė su mylimuoju retai kada rodosi viešumoje, tačiau apie jųdviejų santykius dažnai pati rašo socialiniame tinkle.

Kadaise interviu su žurnalu „Žmonės“ Miss Sheep pasakojo: „Aurimas kuria antivirusines programas, neturi nieko bendra su muzika, tačiau turi be galo gerą muzikinį skonį. Kai susipažinome, labiausiai mane ir sužavėjo tai, jog mūsų skonių paletė – tokia pati. Vienintelis skirtumas – Aurimas labiau laiko liežuvį už dantų.“

Pora susižadėjusi jau kurį laiką, tačiau kol kas apie vestuves viešai nekalbėjo. Šį vakarą klausimas, ar šiemet mane vesi?, nuskambėjo ne tik artimų draugų, bet ir Dovilės gerbėjų akivaizdoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai