Dovilė Filmanavičiūtė laukiasi pirmagimio: „Jei kas ir įtarė, tai klausti nedrįso, kad neužgautų“

Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep laidoje „9 klausimai“ / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-13 10:53
„Nušvitimas? Gražiausias laikas moters gyvenime? Pasakysiu sąžiningai – buvo ir geresnių laikų. Kūdikio laukimas yra beprotiška atsakomybė, baimė ir nuolatinis fizinis virsmas, kai nesupranti, kas su tavimi vyksta“, – šypsodamasi prisipažįsta dainininkė, komunikacijos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė (32). Vėlyvą pavasarį su gyvenimo draugu Aurimu Grigu (37) jiedu turėtų sulaukti pirmagimio.

„Niekada neturėjau labai išreikšto liemens, tad dabar kūno kompleksija ypač gerai pasitarnavo. Jei kas ir įtarė, tai klausti tikrai nedrįso, kad neužgautų, – juk žino mano požiūrį į visus su kūno formomis susijusius komentarus. Nėštumas man nėra toks jau paprastas procesas – esu nuolat prižiūrima gydytojų, turiu susitaikyti su griežtais ribojimais, kiekvieną dieną pabundu ir užmiegu su baime: ar viskas gerai?“, – prisipažino šeštą mėnesį laukimu gyvenanti Dovilė.

Diagnozė – gestacinis (nėščiųjų) diabetas. Tai reiškia ilgą kovą už sveiką kūdikį: pas endokrinologą pradedi vaikščioti kaip į bažnyčią, griežtai reguliuoji mitybą, kasdien po keliskart matuojiesi cukraus kiekį kraujyje, pildai maisto ir savijautos dienoraščius, užrašai kiekvieną kąsnį“, – atviravo nelengvą laikotarpį išgyvenanti atlikėja ir laidų vedėja.

Kol kas pora vestuvių neplanuoja – nori siautulingos šventės su šeima ir draugais: „Gal nuskambės šiurkščiai, bet per savo vestuves prie altoriaus aš noriu nuliuoksėti, o ne laiptais sunkiai užpūškuoti.“

Atvirą interviu su Dovile Filmanavičiūte skaitykite šios savaitės žurnale „Žmonės“.

Naujausi straipsniai