Dovilė Filmanavičiūtė apie santykius su sužadėtiniu: „Prieš gerus dešimt metų man labai norėjosi jį auklėti“

Dovilė Filmanavičiūtė / Gedmanto Kropio / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-13 09:23
Laidos „Gyvenimo spalvos“ heroje tapusi kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė dieną praleido kartu su ornitologu Dariumi Musteikiu rūpindamasi namais po žiemos parskridusiems paukščiams. Dovilė kalba ir apie savo pačios namų taisykles – kodėl, būdama žinoma, ji nuo pašalinių akių taip kruopščiai saugo savo asmeninį gyvenimą.

Socialiniuose tinkluose populiari moteris neslepia, kad į savo šeimos gyvenimą sekėjų neįsileidžia sąmoningai – dauguma gerbėjų net nežino, kaip atrodo Aurimas, jos antroji pusė. „Atsimenu, kaip prieš gerus dešimt metų man labai norėjosi jį auklėti – persidaryti pagal save. Jei aš esu miesto vakarėlių siela, kodėl mano vaikinas nenori būti miesto vakarėlių siela? Turėjau padirbėti su savimi, kol supratau, kad jei man patinka dėti savo nuotraukas į socialinius tinklus, nereiškia, kad tokį pomėgį turi turėti ir mano antroji pusė“, – pasakoja Dovilė.

Dovilė Filmanavičiūtė laidoje „Gyvenimo spalvos“/LRT nuotr.
Dovilė Filmanavičiūtė laidoje „Gyvenimo spalvos“/LRT nuotr.

Socialiniuose tinkluose neišvysime ir jųdviejų sūnaus Kristijono nuotraukų. „Aš gal labai norėčiau dėti vaiko nuotraukas – nėra pasaulyje gražesnio berno už mūsų vaiką, bet jis dar negali pasisakyti, neturiu teisės juo naudotis tam, kad sau užsidirbčiau kažkokius kreditus“, – sako beveik prieš metus mama tapusi moteris.

Dieną savanorystei skyrusi kūrybininkė susipažino su ornitologu, aukštalipiu Dariumi Musteikiu, kuris gamina ir kelia inkilus, įrengia ir remontuoja dirbtinius lizdus. „Aš – kaimo vaikas, tik duokit man kokį pjūklą ar plaktuką, bet gal čia nekišiu nagų, nes paskui turėsim bėdų“, – šypsosis moteris, į rankas paėmusi dažų teptuką.

Dovilė Filmanavičiūtė laidoje „Gyvenimo spalvos“/LRT nuotr.
Dovilė Filmanavičiūtė laidoje „Gyvenimo spalvos“/LRT nuotr.

Didžiausiu iššūkiu Dovilei, sutikusiai patalkininkauti ornitologams, tapo inkilo varnėnams kėlimas. „Man atrodo, reikia sakyti sau, kad aš nebijau ir tada nebijosi. Taip ir su kopėčiomis – atsargiai, atsargiai, pamažu. Darius iš apačios kopėčias palaikė ir visai ne su baime, o su užsidegimu užlipau“, – šypsosi inkilą iškėlusi Dovilė Filmanavičiūtė.

Laida „Gyvenimo spalvos“ rodoma trečiadieniais 19.30 val. per LRT. 

Naujausi straipsniai