Dovilė Filmanavičiūtė apie santykius su sužadėtiniu: „Prieš gerus dešimt metų man labai norėjosi jį auklėti“

Dovilė Filmanavičiūtė / Gedmanto Kropio / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
AA

Laidos „Gyvenimo spalvos“ heroje tapusi kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė dieną praleido kartu su ornitologu Dariumi Musteikiu rūpindamasi namais po žiemos parskridusiems paukščiams. Dovilė kalba ir apie savo pačios namų taisykles – kodėl, būdama žinoma, ji nuo pašalinių akių taip kruopščiai saugo savo asmeninį gyvenimą.

Socialiniuose tinkluose populiari moteris neslepia, kad į savo šeimos gyvenimą sekėjų neįsileidžia sąmoningai – dauguma gerbėjų net nežino, kaip atrodo Aurimas, jos antroji pusė. „Atsimenu, kaip prieš gerus dešimt metų man labai norėjosi jį auklėti – persidaryti pagal save. Jei aš esu miesto vakarėlių siela, kodėl mano vaikinas nenori būti miesto vakarėlių siela? Turėjau padirbėti su savimi, kol supratau, kad jei man patinka dėti savo nuotraukas į socialinius tinklus, nereiškia, kad tokį pomėgį turi turėti ir mano antroji pusė“, – pasakoja Dovilė.

Dovilė Filmanavičiūtė laidoje „Gyvenimo spalvos“/LRT nuotr.

Socialiniuose tinkluose neišvysime ir jųdviejų sūnaus Kristijono nuotraukų. „Aš gal labai norėčiau dėti vaiko nuotraukas – nėra pasaulyje gražesnio berno už mūsų vaiką, bet jis dar negali pasisakyti, neturiu teisės juo naudotis tam, kad sau užsidirbčiau kažkokius kreditus“, – sako beveik prieš metus mama tapusi moteris.

Dieną savanorystei skyrusi kūrybininkė susipažino su ornitologu, aukštalipiu Dariumi Musteikiu, kuris gamina ir kelia inkilus, įrengia ir remontuoja dirbtinius lizdus. „Aš – kaimo vaikas, tik duokit man kokį pjūklą ar plaktuką, bet gal čia nekišiu nagų, nes paskui turėsim bėdų“, – šypsosis moteris, į rankas paėmusi dažų teptuką.

Dovilė Filmanavičiūtė laidoje „Gyvenimo spalvos“/LRT nuotr.

Didžiausiu iššūkiu Dovilei, sutikusiai patalkininkauti ornitologams, tapo inkilo varnėnams kėlimas. „Man atrodo, reikia sakyti sau, kad aš nebijau ir tada nebijosi. Taip ir su kopėčiomis – atsargiai, atsargiai, pamažu. Darius iš apačios kopėčias palaikė ir visai ne su baime, o su užsidegimu užlipau“, – šypsosi inkilą iškėlusi Dovilė Filmanavičiūtė.

Laida „Gyvenimo spalvos“ rodoma trečiadieniais 19.30 val. per LRT. 

Skaitykite daugiau