Dovilė Filmanavičiūtė – apie didžiausią gyvenimo projektą: „Po buitimi slepiasi ir beprotiška baimė“

Dovilė Filmanavičiūtė/K. Mankausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-08 17:59
Dainininkė, skaitmeninės rinkodaros specialistė ir būsima mama Dovilė Filmanavičiūtė sako dabar dažnai sulaukianti tokių buitinių klausimų, kaip „Kada terminas?“ arba „Kiek svorio priaugai?“. Tačiau, jos teigimu, po šiais klausimais gali būti paslėpti visai kiti dalykai.

„Tie kiti dalykai yra ir tai, kokius jausmus jaučiu pati. Po ta buitimi slepiasi ir beprotiška baimė, kasdieniai panikos nepamatuoti pliūpsniai, kur tu galvoji, ar tikrai čia viskas gerai. Skaitymas ir ieškojimas kažkokios keistos literatūros“, – dalinasi žinoma moteris.

Ji sako šiuo metu labai tapatinasi su merginomis, kurios bijo ir klausia. Tačiau be buitinių klausimų, jai jau teko susidurti ir su diskriminacija.

„Jau jaučiu tą tokį: „ne, tai viskas, jau jinai išeina į motinystės atostogas, tai jau kaip ir palaidotas žmogus“, – pasakoja D. Filmanavičiūtė, užsimindama ir apie „pokštą“ artimoje aplinkoje, jai nepriimtiną Lietuvos premjero požiūrį į moteris.

Plačiau ne tik apie motinystę, bet ir kitas D. Filmanavičiūtės veiklos sritis – reklamą ir muziką – „Žinių radijo“ laidoje „Penktadienio uoga“.

Naujausi straipsniai