DOVANŲ GIDAS: Išmanios Kalėdos
Kalėdos – puiki proga nudžiuginti artimuosius išmaniaisiais įrenginiais, kartu ir įsigyti patiems tai, apie ką ilgai svajojote!

1.„APPLE“ kalėdinis rinkinys. Perkant mobiliojo ryšio planą – ypatingam „Apple iPhone 11 Pro Max“ ir „Apple Airpods“ rinkiniui nuolaida 150 €

„APPLE“ kalėdinis rinkinys. Pasiūlymas galioja privatiems klientams, įsigyjantiems „Apple iPhone 11 Pro Max 64GB“ ir belaides ausines „Apple AirPods 2019“ kartu su įkrovimo dėklu vos už 59 Eur, pasirinkusiems ne mažesnį nei PREMIUM NERIBOTAI (23,90 Eur/mėn.) planą ir įsipareigojantiems 24 mėn. mokėti už įrangą dalimis bei naudotis paslaugomis. Pradinė „Apple iPhone 11 Pro Max 64GB“ įmoka – 73 Eur, mėnesinė – 48,99 Eur. Telefonui papildomai taikomas 5,25 Eur kompensacinis atlyginimas autoriams. Prekių skaičius ir pasiūlymo laikas riboti.

2.ROBOTAS, KOLONĖLĖ ar „Gudrutis“ Perkant nešiojamojo interneto planą – stilinga kolonėlė „Marshall Acton II“, vaikiškas laikrodis-telefonas „Gudrutis“ ar išmanusis robotas konstruktorius „Xiaomi“ tik už 0,01 €

ROBOTAS, KOLONĖLĖ ar „Gudrutis“. Pasiūlymai galioja privatiems klientams, įsipareigojantiems 24 mėn. naudotis nešiojamojo interneto planu GO XL NERIBOTAI (19,90 Eur/mėn.). Kartu su pasiūlymu suteikiama nuolaida už 0,01 Eur įsigyti robotą konstruktorių „Xiaomi Mi Robot Builder“, kolonėlę „Marshall Acton II“ ar vaikišką laikrodį-telefoną „Gudrutis Super-G Blast“. Prekių skaičius ir pasiūlymo laikas riboti.

Daugiau informacijos www.telia.lt, salonuose „Telia“ ir tel. 1817