Donoru tapęs Audrius Bružas: „Geru krauju kaip ir geru humoru reikia dalintis“

Audrius Bružas / Kito kampo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienį Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filiale lankėsi improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktorius Audrius Bružas ir džiazo muzikantas Dmitrijus Golovanovas. Jiedu kartu su kolegomis tapo neatlygintinais kraujo donorais.

„Pirmą kartą savo gyvenime nuleidau tiek kraujo“, – kaip visada linksmai nusiteikęs savo patirtį Nacionaliniame kraujo centre pasakoja A. Bružas. 

„Mano kolega teatre Kirilas Glušajevas dažnai nueina duoti kraujo. Labai gerbiu jį už tai. Štai pagaliau ir pats išdrįsau. Dabar kviesiu ir kitus tai padaryti. Visai neskauda, o galbūt gyvybiškai svarbus darbas kitam padarytas“, – priduria jis.

Žinomas teatrinės improvizacijos meistras Lietuvoje taip pat primena, kad žodis „humor“ lotynų kalboje reiškia skystį. Senovės medicina manė, kad būtent jis nulemia žmogaus temperamentą.

„Geru krauju kaip ir geru humoru reikia dalintis. Tai nieko nekainuoja, o galutinis rezultatas abiem atvejais – gera sveikata“, – sako aktorius.

Improvizacijos teatras „Kitas Kampas“ dar šį mėnesį sugrįš į Panevėžį ir Šiaulius, kur surengs savo trupės spektaklius, tik tąkart visus, kam trūksta gerų emocijų, apdovanos būtent jomis.

 

Skaitykite daugiau