Donny Montell koncertas: Sel'o atvykimas sraigtasparniu ir ypatingas muzikinis šou

Donato Montvydo koncerto akimirkos / Ryto Šeškaičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-26 09:49
Jau šį vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks vienintelis garsaus dainininko Donny Montell šou, kuriame žada kartu pasirodyti ir skandalingasis grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas. Tiesa, organizatoriams vis dar lieka daug klausimų dėl skandalingo atlikėjo pasirodymo, kadangi tuo pačiu metu vyks ir SEL grupės koncertas Klaipėdoje.

Vienas ambicingiausių dainininko D. Montvydo šou per pačias Kalėdas žada būti išties ypatingas. Skambiu pavadinimus – „Kalėdos LIVE Cirkas“ – garsus vyras kartu su šio muzikinio šou režisieriumi, Vytautu Rumšu jaunesniuoju, žada susirinkusius nukelti į cirką. Čia bus pademonstruota ne vienas cirko pasirodymas su „Lietuvos talentų“ nugalėtoju, žonglieriumi Kasparu Bujanausku priešaky, kojūkininkais bei kaskadininkais.

Tiesa, liekant kiek mažiau nei 10 valandų iki didžiojo šou, organizatoriai atskleidžia ir daugiau detalių. Vos prieš keletą dienų, pristačius Donny Montell ir grupės SEL lyderio E. Dragūno bendrą kūrinį „Nieko verta“, šis „YouTube“ platformoje ne tik tapo populiariausiu, tačiau ir per 3 dienas pasiekė rekordą – surinko 1 milijoną peržiūrų per tokį trumpą laiką.

Organizatoriai intriguoja, kad šį vakarą susirinkę žmonės į Kauno „Žalgirio“ areną turės progą išgirsti ne tik šį kūrinį, bet ir išvysti abu garsius dainininkus.

„Egidijus į Kauno areną tiesiai iš Klaipėdoje vyksiančio koncerto turėtų atskristi sraigtasparniu. Tiesa, stebint dabartines orų sąlygas, darosi šiek tiek neramu – jos yra nepalankios skrydžiui su šia transporto priemone. Žinoma, turime pasiruošę ir planą B, todėl tikrai nepaliksime gerbėjų be šio kūrinio ir, žinoma, be paties Sel lyderio vienu ar kitu pavidalu“, - intriguoja organizatoriai.

D. Montvydo muzikiniame šou laukia ir dar daugiau staigmenų. Scenoje pasirodys armija šokėjų su dizainerė Olgos Filatovos – Kontrimienės specialiai šou sukurtais kostiumais. Taip pat naująjį kūrinį garsus dainininkas pristatys su visiems puikiai pažįstamais Radistais DJs Jonu Nainiu ir Rolandu Mackevičiumi.

Vieninteliame šou didelis dėmesys skiriamas ir tam, kad gerbėjai visą koncertą galėtų gerai matyti iš bet kurios arenos vietos. Šiai užduočiai išpildyti pasitelkta ne tik scena – podiumas, bet ir tam tikros detalės, kurios ją pavers dviaukšte. Šios detalės specialiai atgabenta iš Klaipėdos muzikinio teatro, kuri buvo naudojamos D. Ibelhauptaitės spektakliui „Pajacas“.

Bilietus į muzikinį šou galima įsigyti bilietai.lt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai