Donato Blankos debiutas – iš „Chorų karų“ į solo atlikėjus: įvertinkite dainą ir klipą

Donatas Blanka / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-23 13:31
Donatas Blanka – naujas vardas lietuviškos popmuzikos padangėje. „Chorų karų“ projekte savo pašaukimą atradęs atlikėjas bei dainų autorius neslepia ambicijų dainuoti didžiausiose arenose. Kokybiškos popmuzikos išsiilgusiems melomanams Donatas pristato savo debiutinę dainą „Ašaros“ bei jos vaizdo klipą.

Scenoje ne vienerius metus praleidęs dainininkas dirba komandoje kartu su Kastyčiu Kerbedžiu, dalyvavo neseniai praūžusiame TV projekte „Chorų karai“ su Lauros Reimeikienės vadovaujamu choru „Chameleonas“.

„Patirtis Chorų karuose buvo labai svarbi. Susipažinau su nuostabiais žmonėmis, sulaukiau nemažai pasiūlymų dalyvauti kituose TV projektuose“ – savo įspūdžiais dalinasi dainininkas.

Tačiau kaip vieną svarbiausių momentų Donatas išskiria artimesnę pažintį su muzikos prodiuseriu Pauliumi Jasiūnu. Donatas džiaugiasi: „Pauliaus profesionalumo ir nuoširdumo dėka ši mano daina skamba būtent taip, kaip ir norėjau“.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Nors iš pirmo žvilgsnio paprastas ir kuklus vaikinas, Donatas yra ambicingas ir drąsiai atskleidžia savo didžiausią gyvenimo svajonę – dainuoti didžiausiose Lietuvos arenose: „Toks siekis mane vis baugindavo, tačiau atradęs save supratau, ko iš tiesų noriu!“

Dainininkas pripažįsta, kad toks ryžtingas buvo ne visada. Ilgai ieškojęs savo pašaukimo, Donatas jį rado tik įgijęs labai skirtingų patirčių. „Dabar esu tikras, kad niekada nevėlu bet kokiems pokyčiams gyvenime. Svarbiausia – klausytis širdies!“ – užtikrintu balsu sako Donatas.

Šiuo metu Lietuvoje trūksta kokybišką pop muziką kuriančių jaunų atlikėjų, – mano dainininkas. Todėl Donatas intensyviai dirba su naujomis savo dainomis ir yra pasiruošęs jomis viena po kitos stebinti savo esamus ir būsimus gerbėjus. Neigiamas požiūris į populiariąją muziką Lietuvoje – iššūkis debiutuojančiam muzikantui.

„Siekiu, kad mano debiutas nebūtų įkvėptas vienadienio populiarumo. Darysiu viską, kad būčiau išgirstas, girdimas ir atsimenamas, – sako Donatas. – Dabar belieka laukti, kol mano debiutinė daina ir vaizdo klipas savo energija ir emocijomis sudrebins visų klausytojų širdis.“

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai