Donatas Montvydas vėl planuoja kelionę į „Euroviziją“: „Trečias kartas neišvengiamas“

Donatas Montvydas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-14 13:33
„Jei lietuviai seniau gyveno nuo savaitgalio iki savaitgalio ar nuo algos iki algos, tai nuo šiol jie gyvena nuo trečiadienio iki trečiadienio, nes tada laukia „Gero vakaro šou“, – sako laidos vedėjų duetas –Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis, kviesdami įsijungti televizorius ir laiką leisti kartu.

Į patogius ir labai nepatogius vedėjų klausimus atsakinės šio vakaro laidos studijos svečias – dainininkas Donatas Montvydas, savo talentą atskleis dešimtmetis būgnininkas, jau dabar talkinantis žinomoms grupėms, o kas nutiko svarbiausio praėjusią savaitę su ironijos druska ir pipirais apžvelgs Justinas.

Kas įvyko Vilniaus savivaldybėje ir vaikų darželiuose, kokių originalių šūkių politikų rinkiminėms kampanijoms prigalvojo Justinas ir ko Donaldo Trumpo klaus Mindaugas? Po antrosios laidos populiarumo sulaukė ne tik vedėjų dueto reklama moterims, užvaldžiusi internetą, bet ir mažųjų herojų „Rimti pokalbiai“ su Justinu. Šįkart laukia klausimai apie mokyklą.

Pozityvių ir netikėtų emocijų tiek žiūrovams salėje, tiek anapus ekranų, suteiks po pasaulį nuolat keliaujantis, jau du kartus Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavęs išskirtinio balso ir talento dainininkas D.Montvydas.

Laidos stop kadras
Laidos stop kadras

„Gero vakaro šou“ vedėjai kamantinės Donatą apie vaikystę, praleistą viename sostinės rajonų. „Mane vadina Donce tik mano kiemas ir jūs“, – į klausimą apie vardo trumpinimą atsakys dainininkas.

„Esu kartą bėgęs, tada lipęs už kampo į obelį ir tyliai ten buvęs“, – prisimins Donatas, M.Stasiulio paklaustas ar jam kada teko bėgti nuo rajono chebros.

Strategiją slėptis medyje J.Jankevičius netruks pavadinti „Katino technika“. „Kuo Krasnūcha išsiskirdavo iš kitų rajonų, tai, kad kai aplink tave ratuku apeina šeši žmonės, tu nelabai turi pasirinkimo bėgti. Vienintelis dalykas, kurį gali padaryti – išklausyti“, – su šypsena pasakos dainininkas.

D.Motvydas prasimušė kelią į „Eurovizijos“ dainų konkursą net du kartus: „Pirmoje labai jaudinausi ir bijojau, ką pagalvos Lietuvos žmonės, jei nukrisiu. O šie metai buvo ypatingi, nes mėgavausi nuo iki.“

Laidos stop kadras
Laidos stop kadras

Paklaustas, ar čia jau buvo paskutinis kartas, Donatas kreipėsi į publiką. Pasigirdo milžiniškos pritarimų ovacijos, o pasiteiravus ar, visgi, vykti nereikėtų, salę apgaubė tyla. „Manau, kad net jei tauta paprašytų nedalyvauti, aš vis tiek dalyvaučiau. Trečias kartas neišvengiamas“, – šįvakar juoksis D.Montvydas.

Kodėl Donatas slėpdavo, kad moka dainuoti? Ar jis sugebės ekspromtu atlikti dainą, tiesiog privalomą mokėti, kai šalia – laužas ir gitara – „Ilgas kelias“? Žiūrovai pamatys ir ko dar nėra matę: gitara užgros ir Donatui akompanuos pats J.Jankevičius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai