Donatas Montvydas turės labai pasistengti, kad švedai leistų „Eurovizijoje“ atlikti salto

Donatas Montvydas ir jo salto / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Po atkaklios kovos nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finale triumfavęs Donatas Montvydas, vos išgirdęs apie pergalę, netvėrė džiaugsmu. Lietuvai „Eurovizijoje“ jis atstovaus jau antrą kartą – 2012-aisiais konkurse pelnęs 14-ąją vietą, šįmet bandys pagerinti Lietuvos rezultatą – tikisi laimėti.

D.Montvydas finale įveikė penkis varžovus: Ericą Jennings, Rūtą Ščiogolevaitę, Ruslaną Kirilkiną, Ievą Zasimauskaitę ir Aistę Pilvelytę. 

Sužinojęs, kad vėl laimėjo nacionalinę atranką ir su daina „I‘ve been waiting fot this night“ antrąkart atstovaus Lietuvai didžiojoje „Eurovizijoje“, D.Montvydas netvėrė džiaugsmu.

Apie nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalą skaitykite čia.

Specialios spaudos konferencijos metu dainininkas pasakojo, kad kelialapis į Švediją jam – didžiulis prizas. Didžiausia varžovė, anot jo, buvo antrą vietą užėmusi Erica Jennings. 

„Sulaukiau daug žinių iš užsienio. Yra ryšys, mane atsimena“, – kalbėjo Donatas. 

Konferencijos metu atlikėjas sakė jaučiantis ne tik lietuvių, bet ir užsieniečių palaikymą. „Panašu, kad Europa jau žino, jau girdėjo mano dainą“, – sakė jis, lietuviams žadėdamas įspūdingą pasirodymą.

„Eurovizijos“ atrankos finalo akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Atlikėjas neslėpė savo ambicijų. „Aš noriu laimėti „Euroviziją“. Aš tikiu šventai, kad galime laimėti. Galiu jau dabar pasakyti, jei nelaimėsiu dabar, bandysiu trečiąkart dalyvauti. Labai norėčiau laimėti. Tai būtų tiek man, tiek žmonėms, tiek valstybei didžiulei šventei“, – sakė.

Daug diskusijų sulaukė jo akrobatinis triukas. Donatas pasakojo, kad atlikti salto jam nėra sudėtinga, nes nuo vaikystės lankė gimnastiką, be to, treniruojasi kovos menus. 

Jis pasakojo, kad atlikti tokį šuolį ant slidžių scenos grindų – labai pavojinga. Galima paslysti, nugriūti. Todėl yra keblumų: nežinia, ar tokį triuką bus galima atlikti Švedijoje.

„Eurovizijos“ atrankos finalo akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Vis dėlto D.Montvydas ir Lietuvos delegacijos vadovas konkurse pažadėjo daryti viską, kad tik triuką pamatytų visi „Eurovizijos“ žiūrovai. 

Konferencijos pabaigoje Donatui Montvydui ranką spaudė Vaidas Baumila ir Monika Linkytė – linkėjo sėkmės ir dovanojo vėliavą. 

Lietuvos atstovo „Eurovizijoje“ spaudos konferencija (20 nuotr.)
+14
2016-ųjų „Eurovizijos“ atrankos finalas (74 nuotr.)
+68
„Eurovizijos“ atrankos finalo užkulisiai (43 nuotr.)
+37
Skaitykite daugiau