Donatas Montvydas tapo „Muzikinės kaukės“ komisijos nariu

Mantas Stonkus, Donatas Montvydas, Inga Valinskienė, Vytenis Pauliukaitis / Luko Kuodžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-03 14:22
„Muzikinėje kaukėje“ prie Manto Stonkaus, Ingos Valinskienės ir Vytenio Pauliukaičio vienam vakarui prisijungė dainininkas Donatas Montvydas.

Donatas Montvydas laidos metu pripažino, kad džiaugiasi pakviestas vienam vakarui tapti komisijos nariu, o Donatai Gutauskienei-Laisvai negailėjo gražių žodžių. „Pastebėjau, kad visiems keičiate nosis. Matyt, tai esminis dalykas, ko užtenka, norint būti panašiam į įkūnijamą atlikėją. Išvaizda tau iš tikrųjų labai padėjo. Gal tai ir nebuvo tavo stipriausias pasirodymas, nes žinau tavo galimybes, tačiau tikrai matėsi, kad puikiai atkartojai šią grupę“, - komentavo D.Montvydas.

„Aš labai norėčiau pagirti Laisvą, kaip atlikėją ir dainininkę. Laisva yra viena iš kelių atlikėjų, kurie turi labai didelį emocinį pagrindą už savęs ir jį visada parodo scenoje. Man yra gera žiūrėti į tave atliekančią muzikinius kūrinius“, - D.Gutauskienę-Laisvą gyrė Mantas Stonkus.

Luko Kuodžio nuotr.
Luko Kuodžio nuotr.

Inga Valinskienė taip pat negailėjo gerų žodžių: „Man labai smagu, kad kiekvieną kartą gali taip keistis. Ir mane žavi, kad tu sugebi išeiti iš užkulisių ir pademonstruoti visai kitą žmogų, nei esi iš tikrųjų.“

„Sunkiausia šiame įsikūnijime tai, kad pati daina bus visiems tikrai puikiai žinoma“, - taip apie virsmą į grupę „Roxette“ kalbėjo Donata Gutauskienė-Laisva. Garsios moters įsikūnijimas nepaliko abejingų, tačiau pati atlikėja prisipažino, kad tapti „Roxette“ nebuvo labai lengva: „Ačiū, Dievui, kad ten nėra daug judesio.“

BTV laidoje „Muzikinėje kaukėje“ Karolina Juškaitė-Carol tapo Kylie Minogue, Tadas Juodsnukis – Rolandu Janavičiumi, Vytenis Kaluškevičius – dainininke Rihanna, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė tapo grupės „Junior“ vokaliste Rosita Paulauskaite, Donata Gutauskienė-Laisva – Marie Fredriksson iš grupės „Roxette“, Arvydas Vilčinskas – Vitalija Katunskyte. Rūta Ščiogolevaitė įkūnijo dainininkę Maria Callas, Tadas Rimgaila – „Muzikinėje kaukėje“ kartu dalyvaujantį Arvydą Vilčinską, Valentinas Krulikovskis virto Marian Gold iš grupės „Alphaville“, o Anžela Adamovič – Zemfira.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai