Donatas Montvydas Stokholme sulaukė pastiprinimo: atvyko žmona Veronika ir dukrelė Adelė

Donatas Montvydas su šeima / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Iki Lietuvos atstovo Donato Montvydo pasirodymo „Eurovizijoje“ likus visai nebedaug, į Švedijos sostinę Stokholmą palaikyti mylimojo atvyko jo žmona Veronika Montvydienė ir pustrečių metų dukra Adelė.

Stokholme Donatas Montvydas vieši nuo gegužės 2-osios, pirmadienio. Dalį laiko jis čia pasirodymui „Eurovizijoje“ ruošėsi vien su kolegomis – prodiuseriu Martynu Tyla, keturiomis pritariančiosiomis vokalistėmis, Lietuvos delegacijos konkurse vadovu Audriumi Giržadu ir kitais.

Įpusėjus euroviziniam pasiruošimui palaikyti Donato Montvydo konkurse suskubo ir jo žmona Veronika, drauge su savimi į Stokholmą atsivežusi ir jųdviejų dukrelę Adelę.

Atlikėjo žmona ir dukra į Stokholmą atskrido vėlyvą pirmadienio vakarą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Donatas Montvydas milijonams „Eurovizijos“ žiūrovų parodys ir žmoną Veroniką su dukra Adele

Anksčiau Donatas Montvydas nesyk kartojo, kad šeima jam – pats didžiausias, svarbiausias turtas gyvenime, taigi žmonos ir dukros atvykimo jis laukė nekantriai.

Paklaustas, ar šeimynos pasirodymas neišblaškys ir nesutrukdys ruoštis konkursui, Donatas Montvydas sakė, kad artimieji jam tik padeda nurimti, susikaupti.

„Noriu, kad šeima čia gerai praleistų laiką, kad pamatytų Stokholmą. Galbūt dukrytė nueis į atrakcionų parką. Galbūt ji pamatys „Eurovizijos“ užkulisius. Noriu pasistengti dėl šeimos, kad ji atsipalaiduotų. Nenoriu, kad jie jaustų stresą“, – Žmonės.lt sakė Donatas Montvydas.

Donatas Montvydas su šeima / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Skaitykite daugiau