Donatas Montvydas skelbia apie koncertinį turą po Lietuvą

Donatas Montvydas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-14 09:02
Po sėkmingai nuvilnijusių šventinių koncertų Donatas Montvydas skelbia apie artėjantį akustinį koncertinį turą. Jau nuo vasario mėnesio Donatas Montvydas žada surengti kitokią ir išskirtinę programą su naujai suburta grupės komanda.

Artėjančiame ture atlikėjas sukurs akustinę atmosferą, kurioje netruks ir muzikinių staigmenų. Klausytojai galės pirmieji išgirsti naujausią ir dar neišleistą Donato kūrinį. Tai koncertai, kurie bus ypatingai jaukūs, pilni atlikėjo gyvenimiškų pasakojimų ir, kaip pats Donatas sako, – kiekvienas jų bus vis kitoks.

„Mes atsinešame į sceną dalį savo gyvenimo, kuriuo dalinamės su klausytojais, todėl viskas vyksta čia ir dabar“, – šypsosi atlikėjas.

Donatas Montvydas pristato tarptautinį duetą/Organizatorių nuotr.
Donatas Montvydas pristato tarptautinį duetą/Organizatorių nuotr.

Akustiniuose koncertuose atlikėjas pasitiks klausytojus su geriausiomis savo dainomis, kurias atliks kartu su profesionaliausia gyvo garso grupe: pianistu – kompozitoriumi Mariumi Leskausku, perkusininku Andriumi Kairiu ir gitaristu Žygimantu Kepeniu. Pasirodymą taip pat lydės ir specialiai koncerto atmosferai ir scenografijai sukurti pakviesta apšvietėjų komanda.

Savo koncertinį turą D. Montvydas pradės simboliškai per Valentino dieną vasario keturioliktą Kaune, taip išreikšdamas savo meilę gerbėjams. Po Kauno Donatas su grupe turą tęs Žemaitijos miestuose.

„Šis kraštas man yra itin artimas, o koncertuodamas ten esu tikras, kad bent taip pasimatysiu su giminaičiais“, – šypsosi atlikėjas.

Naujausi straipsniai