Donatas Montvydas ruošiasi ypatingai dienai: „Nenoriu teisintis apie tai, ką dainuoju“

Donatas Montvydas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-02 22:20
Trečiadienį Vilniaus Botanikos sode savo ištikimiausius gerbėjus pasitiks Donatas Montvydas, kuris parengė vienintelį koncertą šią vasarą kartu su kameriniu orkestru. Atlikėjas nenori atskleisti daug detalių apie šį pasirodymą, tačiau tikina – visų laukia puiki galimybė atsipalaiduoti, pasiklausyti kokybiškos muzikos ir pabūti su šeima. Būtent šeimoms atlikėjas skyrė ypatingą dėmesį. „Veronika su vaikais taip pat atvyks manęs palaikyti“, – pasakojo D. Montvydas.

Liepos 4 dieną vyksiantis koncertas iš garsaus dainininko pareikalavo, kaip jis pats sako, atiduoti visas jėgas. „Net likus kelioms dienoms iki koncerto aš įtemptai repetuoju, paprasčiausiai dėl to, kad jei būčiau viską daręs prieš mėnesį, o likus savaitei iki koncerto nerepetuočiau – nieko idealiai neprisiminčiau.“

Liepos 21 dieną D. Montvydas savo gerbėjams Klaipėdoje taip pat žada nepamirštamą vakarą – tik čia klausytojai išgirs jau visiškai kitokį koncertą.

D. Montvydo teigimu, koncertuoti arenoje ir, pavyzdžiui, VU Botanikos sode – du absoliučiai skirtingi dalykai. Arenoje norisi padaryti šou, jaučiama kitokia energetika.

„Klaipėdoje turime daug laisvės padaryti įvairiausių triukų, pritaikyti skirtingas choreografijas. Botanikos sode viskas kitaip: žmonės sėdi ant pledų, jaučiama kitokia energija. Aš negaliu be akustinių koncertų, ten turiu galimybę parodyti savo vokalinius gebėjimus, papasakoti žiūrovui tai, ko jis neišgirs niekur kitur.“

Donatas Montvydas
Donatas Montvydas

Kalbėdamas apie savo dainą „Nieko verta“ ir jos naują skambesį D. Montvydas atviras: „Muzika yra apie žinutę, apie jausmus. Nebus mušamųjų. Kamerinis orkestras, su kuriuo dirbu – tikri profesionalai. Todėl, kad ir kokie toje dainoje žodžiai skambėtų – jie perteikia žinią.“

„Savo dukrai Adelei labai konkrečiai paaiškinau, ką žodis „kalė“ dainoje reiškia. Šitoje vietoje atsakau žiūrovui, jaunam ar vyresniam, pagal savo šeimą. Nemanau, kad turėčiau jausti įtaką dėl tam tikrų atliekamų kūrinių. Su didžiausia meile – nenoriu teisintis apie tai, ką dainuoju. Juk žmonės ateis paklausyti Donato Montvydo ir ką jie išgirs – tą išgirs“, – paklaustas apie kiek „aštrokus“, kūrinyje skambančius žodžius sako Donatas.

Vienas dažniausiai D. Montvydui užduodamų klausimų yra apie šeimą. Kai kuriems sunku įsivaizduoti, kaip per tiek repeticijų ir įvairiausių renginių galima skirti pakankamai laiko žmonai ir vaikams.

„Disciplina, grafikas kalendorius – tai iki šiol yra ištemptas 12 metų balansas ir pasitikėjimas šeimos rate“, – sako Donatas.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

Atlikėjas savo darbus stengiasi skirstyti taip, kad visi liktų patenkinti, o šeima neliktų be dėmesio. Žinoma, būna, kad kartais tos energijos daugiau tenka darbams, kartais artimiesiems.

„Rasa Nebasa“ nuotr.
„Rasa Nebasa“ nuotr.

„Veronika su vaikais taip pat apsilankys koncerte liepos 4 dieną. Galiu visus patikinti, kad pamatysite ne tik mano pirmąjį koncertą su orkestru, bet galėsite ir atsipalaiduoti, pasinerti į meditaciją gryname ore, išgirsti dainos „Žiūrėk, ką padarei“ premjerą“, – tikina D. Montvydas ir kviečia visus ateiti pasiklausyti jo muzikos.

Šiame koncerte ypatingas dėmesys bus skiriamas vaikams, aplinkui bus žaidimų erdvių, lauks užkandžiai. Todėl į koncertą žiūrovai kviečiami atvykti gerokai anksčiau. Čia visi ras ką veikti, ką pamatyti ir kur jaukiai įsitaisyti su visa šeima.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai