Donatas Montvydas pristato naujausios dainos „Žiūrėk, ką padarei“ cenzūruotą versiją

Donatas Montvydas / Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-31 12:49
Visai neseniai pristatęs naujausią savo kūrinį „Žiūrėk, ką padarei“ ir jo vaizdo klipą, dainininkas Donatas Montvydas mėgaujasi gausybe komplimentų ir kūrinio populiarumu. Vos per savaitę kūrinys tapo itin populiarus, o jo žodžius atmintinai dainuoja visi gerbėjai, susirinkę į koncertus.

Tiesa, kūrinio peržiūros „YouTube“ platformoje ėmė sparčiai kristi, pradėjus jį cenzūruoti, todėl šiandien atlikėjas pristato kitą dainos versiją.

Vos per vieną savaitę milžiniško populiarumo sulaukęs naujasis kūrinys ir jo vaizdo klipas sukėlė daugybę diskusijų ir palaikymo, apie savižudybes ir žmonių apsimestinumą visuomenėje prabilusiam atlikėjui D. Montvydui.

Tačiau praėjus kiek daugiau nei savaitei, vaizdo klipas „YouTube“ platformoje buvo pradėtas cenzūruoti. Tai reiškia, kad jaunesni nei 18 metų asmenys arba neturintys registruoto profilio šioje platformoje negali matyti ir girdėti kūrinio „Žiūrėk, ką padarei“.

Tiesa, po tokio kūrinio likimo „YouTube“ platformoje, pastarojo perklausos rekordiškai padidėjo mažiau tarp lietuvių paplitusiose platformose kaip „Spotify“ ar „Apple Music“.

„Vienintelė priežastis, kodėl yra keliama cenzūruota versija yra tai, kad žmonės nepraleistų progos ir galimybės jį pamatyti. Po sunkaus darbo visuomet laukiu ir tikiuosi žmonių įvertinimo. Šis klipas kol kas stipriausia vizualizacija, kokią esu sukūręs, kuri ypatingai išreiškia pačią dainą. Nesinori taikytis prie platformų kuriamų taisyklių, kurios taikomos labai mechaniškai, neįsigilinus į esmę ir žinutę, bet tai nei kiek nemenkina dainos ir klipo žinutės žmonėms“, – atvirauja Donatas.

Dainininkas su kūrinio cenzūravimu susidūrė ir vos jį pristačius. Dėl neaiškių priežasčių kūrinys yra netransliuojamas keletoje Lietuvos radijo stočių, taip pat vaizdo klipą atsisakė parodyti ir Nacionalinė televizija.

„Man, kaip menininkui svarbus tik mano gerbėjai. Sistema, kuri priešinasi tam, ką darau, tik dar labiau stiprina ryšį su mano žiūrovu. Neįmanoma išvengti asmeniškumų šou biznyje, tačiau tai visiškai nelemia pagarbos žmonių tarpe, kuri man yra svarbiausia. Jeigu turi, ką pasakyti – būk tas, kuris nebijos to padaryti“, – teigia dainininkas.

Šiandien D. Montvydas pristato cenzūruotą dainos „Žiūrėk, ką padarei“ vaizdo klipą, kuriame užmaskuota keletas detalių, dėl kurių, kaip manoma, galėjo būti cenzūruojamas vaizdo klipas „YouTube“ platfomoje.

„Aš keičiuosi greičiau nei žmonių įspūdis apie mane, kas visada kels klausytojų pasipriešinimą. Kurti turiu dėl savęs, rašyti tai, ką jaučiu ir kas man aktualu, tik tokiu būdu įkvėpsiu žmones būti savimi ir sekti savo vidinio aš, o ne kitų nuomones“, – atskleidžia D. Montvydas

Kviečiame įvertinti atnaujintą dainos „Žiūrėk, ką padarei“ vaizdo klipą:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai