Donatas Montvydas pristato naują kūrinį: „Esu pasiilgęs šokių aikštelės“

Donatas Montvydas / Irmanto Gelūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-07 08:48
Donatas Montvydas pristato gerbėjų ilgai lauktą dainą „Man patinka“. Ši daina buvo atlikta dar praėjusiais metais atlikėjo koncertiniame ture ir sulaukė ypatingo dėmesio bei palaikymo žiūrovų tarpe. Tačiau oficialiai ji nebuvo išleista.

„Šokių muzika mano karjeroje užėmė labai didelę dalį, esu pasiilgęs šokių aikštelės, o tai skatina kurti tokią muziką. Norėjau išleisti dainą, kuri sulauktų dėmesio ir iš šokėjų bendruomenės. Todėl prodiusuojant šitą dainą didelį dėmesį skyriau beat’o paieškoms, nes šokių muzikoje visas groove’as eina iš j,.“ – pasakoja Donatas.

Dainininkas sako, kad MAN PATINKA yra šokių aikštelei skirtas hitas. Jis provokuoja judėti, atsipalaiduoti ir pamiršti, ką apie tave galvoja kiti. Daina yra apie tai, kai pasikliauji savo jausmais, o ne aplinka, kuri tave supa. Šokių muzika visuomet yra apie judesio ir saviraiškos laisvę.

Šiuo metu Donatas koncertus ir filmavimus projekte „Lietuvos balsas“ bei „Lietuvos balsas. Vaikai“ derina su darbu studijoje ir nežada sustoti leisti dainas.

„Esu prikaupęs tiek dainų, jog užteks ateinantiems porai metų,“ – šypsosi atlikėjas.

Šią dainą Donatas Montvydas atliks ir rugpjūčio 26 d. susirinkusiems žiūrovams,  „Vasaros terasoje“ Vilniuje. Donatas pažada: „Tai bus triukšmingiausias ir labiausiai nurautas šios vasaros vakarėlis kartu su draugais ir fanais, taip, kaip iš tikrųjų MAN PATINKA“.

Naujausi straipsniai