Donatas Montvydas pasirodys išankstiniame „Eurovizijos“ koncerte Nyderlanduose

Donatas Montvydas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2012-04-07 11:00
Iki didžiojo „Eurovizijos“ konkurso, kuris jau gegužės pabaigoje įvyks Azerbaidžano sostinėje Baku, likus jau visai nedaug laiko, Lietuvos atstovas Donatas Montvydas aktyviai ruošiasi savo pasirodymui ir visais įmanomais būdais pristato save Europai. Jau balandžio 21–22 dienomis jis viešės Nyderlandų sostinėje Amsterdame, kur pasirodys išankstiniame „Eurovizijos“ koncerte.

Kartu su D.Montvydu į vadinamosios „Mažosios Eurovizijos“ sceną lips dar 23 šalių atstovai konkurse: Ispanijos, Prancūzijos, Airijos, Ukrainos, Latvijos, Belgijos, San Marino, Gruzijos, Albanijos, Suomijos, Austrijos, Šveicarijos, Vengrijos, Slovėnijos, Kipro, Bulgarijos, Turkijos, Makedonijos, Rumunijos, Graikijos, Azerbaidžano, Maltos ir Danijos.

D.Montvydo prodiuseris Martynas Tyla pasakoja, kad į šį renginį kviečiami visi „Eurovizijos“ dalyviai, tačiau pagelbėjo ir pažintys. „Renginio organizatorius pažįstu dar nuo praėjusios „Eurovizijos“ (kai konkurse pasirodė Sasha Song, kurį taip pat prodiusuoja M.Tyla, – aut. past.). Šiaip jie ten kviečia visas šalis dalyvauti, parašė ir mums. Gal tiesiog lengviau susisiekti buvo, nes jau žino mus“, – pasakojo prodiuseris.

Kartą jau dalyvavęs tradiciškai Amsterdame organizuojamame koncerte, M.Tyla glaustai nupasakoja renginio scenarijų. „Renginyje šalių atstovai pristatys savo dainas, susitiks su žurnalistais. Šįkart viskas vyks klube, kuriame telpa virš tūkstančio žmonių“, – sakė jis.

Nors daugelis kitų šalių atstovų „Eurovizijos“ konkurse sulaukia valstybės bei rėmėjų pagalbos lėšų klausimais, M.Tylos teigimu, D.Montvydas šiuo metu jokio finansavimo neturi, tad ir į Amsterdamą vykti tenka savomis lėšomis.

Pasak M.Tylos, planai, kaip afišuoti Lietuvos pasirodymą „Eurovizijoje“ prieš įvykstant konkursui, jau yra aiškūs. „Mūsų planai labai aiškiai sudėlioti – žinome, kur ir kada keliausime, kada kokį interviu darysime. Pasirinkome stambesnius ir rimtesnius renginius, kur žinome, kad galime nuvažiuoti ir iš to gauti daug. Gavome pasiūlymų nuvažiuoti į kai kurias šalis, padaryti „pasisveikinimus“, tačiau atsisakėme“, – pasakojo pašnekovas.

15min.lt

Naujausi straipsniai