Donatas Montvydas padėjo Monikai Marijai ruoštis „Eurovizijai“

Monika Marija ir Donatas Montvydas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-13 14:21
Aktyviai ruošdamasi antrajam „Eurovizijos“ etapui Monika Marija repeticijose sulaukė ir „Lietuvos balso“ projekte buvusio jos mokytojo Donato Montvydo pagalbos. Kartu su Monika Marija repeticijoje dirbęs Donatas Montvydas atlikėjai padėjo pasiruošti naujam „Eurovizijos“ filmavimui.

„Su Donatu iki šiol labai gerai sutariame, smagu, kad turiu jo palaikymą ir galiu kreiptis, kai to prireikia“, – sako Monika Marija, patikindama, kad su buvusiu mokytoju palaiko tvirtus muzikinius ryšius.

Paklausta, kaip viena ryškiausių Lietuvos muzikos žvaigždžių vertina atlikėjos pasirodymą „Eurovizijoje“, Monika Marija atskleidžia, jog žavisi Donato reiklumu.

„Kaip ir anksčiau, Donatas mano pasirodymus vertina griežtai, visada nori matyti maksimumą, labai dėl to džiaugiuosi, nes pati esu perfekcionistė ir žinau, kad visada galima geriau. Repetavimas studijoje ir jo patarimai padeda viską sustatyti į vietas, todėl scenoje galiu jaustis saugi ir, svarbiausia, pasiruošusi.“

Donatas Montvydas padeda jai ne tik pasiruošti pasirodymams, bet ir įsirengti tinkamą aplinką repeticijoms – atlikėjas Monikai Marijai namie padėjo įkurti studiją.

„Projektui pasibaigus Donatas buvo pažadėjęs padėti įsirengti man mini studiją, nes, kaip sakau, pati toje srityje kol kas jaučiuosi kaip vyras kosmetikos parduotuvėje, – juokdamasi sako atlikėja ir pasakoja istoriją, – Abu esam įsitikinę, kad „niekas niekada nepadarys už tave darbo geriau, nei gali pats“! Todėl jis palaikė mano mintį kurti pačiai, o tam vis dėlto reikia įrankių. Porą savaičių jis visko ieškojo, aš intensyviai užsiėmiau laukimu, kol galiausiai viską kartu supirkome, suvežėme, išpakavome, sustatėme, suinstaliavome ir voilà! Tiesą sakant, pati negaliu patikėti jo kantrybe ir apskritai esu dėkinga, jog skyrė tiek laiko, kad šitaip nuoširdžiai ir nesavanaudiškai man padėtų! Manau, kad ši studija yra didžiausia investicija į mano muzikinę ateitį.“

Namie įrengta studija ypač reikalinga šiomis dienomis – Monika Marija ne tik ruošiasi „Eurovizijos“ pasirodymams, bet ir aktyviai repetuoja jau šį kovą prasidėsiančiam savo turui po Lietuvą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai