Donatas Montvydas naujoje fotosesijoje parodė treniruotą, tatuiruotėmis margintą kūną

Donatas Montvydas / Gedimino Žilinsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Donatas Montvydas įsiamžino įvaizdinėje fotosesijoje. Ji pristatyta oficialioje konkurso interneto svetainėje.

Naujoje fotosesijoje D.Montvydas pozavo prieš fotomenininko Gedimino Žilinsko objektyvą.

Kadrai traukiantys akį: D.Montvydas čia pasirodė kūną gausiai padengęs tatuiruotėmis, pademonstravo sportišką laisvalaikio stilių, nepabūgo ir apsinuoginti.

Greta naujų nuotraukų Eurovision.tv portale pridėtas ir D.Montvydo kaip „Eurovizijos“ dalyvio aprašymas.

„Donny Montell (Donatas Montvydas) yra dainininkas ir dainų autorius iš Vilniaus. Jis jau atstovavo Lietuvai „Eurovizijoje“ 2012-aisiais Azerbaidžane. Dalyvavęs populiariausiame Europoje televizijos šou, atlikėjas iš Lietuvos davė pažadą sau čia grįžti“, – rašoma Lietuvos atstovo pristatyme.

Vėliau jis pristatomas konkrečiau: „Gimtinėje D.Montvydas – puikiai žinomas dainininkas, dalyvaujantis daugelyje TV projektų. Jis išpopuliarėjo dalyvaudamas daugybėje prestižinių festivalių. 2008-aisiais jis laimėjo „Grand Prix“ festivalyje „Slavianskij Bazar“. Po dvejų metų laimėjo „Šok su manimi“, tačiau tai tebuvo pradžia: vėliau atlikėjas dalyvavo daugybėje populiarių šou ir konkursų drauge su profesionaliais šokėjais.“

Įvaizdinė Donato Montvydo fotosesija (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau