Donatas Montvydas gerbėjams dovanojo ypatingą koncertą

Donatas Montvydas / Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-04 21:09
Trečiadienio vakarą Vilniaus universiteto Botanikos sode vyko Donato Montvydo ir kamerinio orkestro išskirtinis, gyvo garso koncertas. Pasiklausyti jo atliekamų dainų po atviru dangumi susirinko daugybė vilniečių, miesto svečių, šeimų ir jaunimo.

Ši koncerto vieta pasirinkta neatsitiktinai: „Norėjome pasirodyti kartu su kameriniu orkestru, todėl pasirinkome išskirtinę aplinką – Vilniaus universiteto Botanikos sodą. Čia žmonės kartu su draugais ar šeima galėjo ne tik paklausyti gyvos muzikos, bet ir pasigrožėti nuostabia gamta“, – teigia D. Montvydas.

Koncerto metu buvo pristatyta nauja D. Montvydo daina „Žiūrėk, ką padarei“, kuri, kaip teigia dainininkas, yra „Nieko verta“ dainos tęsinys: „Specialiai šiam koncertui buvo daromos dainų aranžuotės. Tai yra pirmas mano koncertas kartu su kameriniu orkestru, o šį vakarą čia susirinkę žmonės turėjo galimybę išgirsti ir naują dainą „Žiūrėk, ką padarei“, kuri bus išleista rytoj kartu su vaizdo klipu“.

„Labai gera jus matyt. Mano koncertų nėra daug, nes norisi juos padaryti išskirtinius, tačiau galiu drąsiai sakyti, kad jie – mano terapija. Šiandien matau labai daug bičiulių ir tai man glosto širdį. Anksčiau nepasitikėdavau savimi, negalėdavau pakviesti į koncertus savo artimų žmonių, o šį vakarą džiaugiuosi matydamas juos savo koncerte. Gražaus ir jaukaus jums vakaro“, – koncertą pradėjo D. Montvydas ir atliko „Parodyk man“ dainą.

Koncerto metu D. Montvydas atviravo: „Aš taip džiaugiuosi, kad galiu atlikti kūrinius, kuriuos esu parašęs pats. Mano kūriniai reprezentuoja mano kelią. Jie labai skirtingi, neturi jokio bendro koncepto ar idėjos, bet svarbiausia, kad atspindi mane, kaip žmogų“.

„Dainos, muzika yra tai, kas gali mane pravirkdyti, o dainuodamas aš visada prisimenu savo krepšinio aikštelę“, – juokavo Donatas.

Kartu su D. Montvydu scenoje pasirodė J. Martinkėnas (akustinė gitara) ir kamerinis orkestras. Koncerto metu skambėjo populiariausios D. Montvydo dainos „Running fast“, „Iš proto einu“, „Kas būsim rytoj“, „Fly“, „Leisk mylėt stipriau“, „Aš visada būsiu tavo“, „Mano vasara“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai