Donatas Montvydas „Eurovizijos“ finalui nusiteikęs ryžtingai: „Einu su mintimi pakovoti“

Donatas Montvydas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2016-05-14 13:46
Šeštadienio vakarą Stokholme, „Globe“ arenoje, skambės didysis „Eurovizijos“ finalas. Lietuvos atstovas Donatas Montvydas jo metu pasirodys 16 numeriu. Lemtingosios dienos rytą atlikėjas tikino esąs nusiteikęs kovoti dėl aukščiausio rezultato.

„Eurovizijos“ finalas šeštadienį skambės 22 valandą Lietuvos laiku. D.Montvydas į „Globe“ areną ruoštis pasirodymui išvyko dar ryte.

„Lipsiu į sceną su mintimi, kad tik iškovotume kuo aukštesnę vietą. Žiūrėkite. Manau, bus labai įdomu. Šis finalas, mano nuomone, vienas stipriausių per visą istoriją. Šiandien – visą šou reziumuojantis vakaras“, – prieš keliaudamas į areną kalbėjo jis.

Dainininkas pasakojo įspūdžius po dviejų generalinių finalo repeticijų: „Pirma repeticija buvo fantastiška, viskas ėjosi puikiai. Režisierė sakė, kad kaskart pasirodėme vis geriau. Antroji repeticija... Buvo tam tikrų momentų, bet, manau, gerai išsisukome. Manau, kad dėka repeticijų, šiandien jau esame pasiruošę. Daug ką jų metu patikrinome – laiką, šuoliuką.“

„Eurovizijos“ finale dainuos ne tik 26 valstybių atstovai, bet ir pasaulinė garsenybė Justinas Timberlake‘as. Ar Donatui pavyko su juo susipažinti?

„Matėme jį iš arti. Savo pasirodymą jis pradėjo kalbėdamas su Mansu ložėje, kur atlikėjai ilsisi ir stebi šou. Jis buvo gal už 20 m nuo manęs. Įspūdinga. Visi mes žmonės, bet jis yra tokia žvaigždė, kuri, sakyčiau, jau eina prie tų legendinių atlikėjų“, – svarstė.

Ar svarbi D.Montvydui vieta, kurią jis užims konkurse? „Šįmet taip. Jei anais metais sakiau, kad pasistengsiu, ir padarysiu ką galiu... Nepergyvensiu, jei liksiu paskutinis. Bet šiais metais einu su mintimi pakovoti“, – sakė jis.

Dainininkas juokauja, kas būtų, jei jis konkursą laimėtų: „Būtų smagu, jei Lietuva sutiktų mane kokioje Rotušės aikštėje. Jeigu laimėčiau, būtų gerai, kad kažkas už mane paorganizuotų.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai