Donatas Montvydas atskleidė, ką dės į lagaminą vykdamas į „Euroviziją“

Donatas Montvydas / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2012-05-11 12:53
Iki tarptautinio „Eurovizijos“ dainų konkurso liko vos 13 dienų. Kai pirmadienį Lietuvos delegacija skris į Azerbaidžaną, jų bus likę dar mažiau. Tad penktadienio rytą Lietuvai atstovausiantis Donatas Montvydas (25) su savo prodiuseriu Martynu Tyla surengė paskutinę savo spaudos konferenciją ir jos metu atskleidė, kam nusišypsojo laimė papildyti Lietuvos komandą Baku.

Lietuvos radijo ir televizijos patalpose įvykusios spaudos konferencijos metu draudimo bendrovė „Gjensidige“ apdraudė Lietuvos delegaciją nuo nelaimingų atsitikimų, o Donatui įteikė dar vieną, šiek tiek neįprastą dovaną – „suktuko draudimą“. Juo jis galės pasinaudoti, jei scenoje darydamas suktuką susižeistų.

Baltijos šalyse pirmaujanti turizmo agentūra „West Express“ visiems įteikė bilietus į Azerbaidžano sostinę Baku. Be to, kelionių agentūra pasižadėjo padovanoti Donatui poilsinę kelionę, kai jis grįš iš „Eurovizijos“ į Lietuvą.

Donatas pristatė ir dvi laimingąsias, kurios kelionėje lydės visą Lietuvos delegaciją. Tai Iveta ir Rugilė – moksleivių su negalia rašinių konkurso nugalėtojos, laimėjusios kelionę į „Euroviziją“, finansuojamą Ažerbaidžano prezidento Geidaro Alijevo.

Donato vizito Azerbaidžane metu, be pagrindinės programos ir koncertų, numatytos ir ekskursijos po Baku. Audrius Giržadas džiaugėsi, kad kiekvieną dieną organizuojamas ekskursijas bus galima pasirinkti ir tą pačią dieną, ir iš anksto. O Donatas išdavė, kokius apdarus pasiims šiai kelionei: „Manau, kad kostiumą reikėtų įsidėti. Dar šortukus su šlepetėm ir maudomuką. O jei atvirai, svarbiausia sveikam nuvažiuoti, nes Lietuvoje buvau šiek tiek sunegalavęs ir peršalęs.“

Anot atlikėjo, šiuo metu intensyviai repetuojančiam pasirodymą „Eurovizijos“ dainų konkurse, ten jau pabuvoję kolegos patarimų nedalina. „Matyt, kad dalyvavo, todėl ir nedalina, – juokėsi atlikėjas. – Dalyvavę man tikrai neskambina su patarimais, o tie, kurie nedalyvavo – skambina, pataria. Žinoma, jie nebando įpiršti savo nuomonės, tačiau aš galiu tuos patarimus apsvarstyti.“

Galiausiai, Donatas visiems atskleidė, kokių tikslų sieks konkurse. Atlikėjas, priešingai nei dauguma norinčių dalyvauti, visa širdimi trokšta nugalėti.

„Mes važiuojame ne dalyvauti konkurse, o nugalėti. Važiuoti ir galvoti, kad norime patekti į finalą – gerai, tačiau mintyse aš asmeniškai noriu laimėti konkursą. Švedams mes nepasiduosim!“

Atranka į „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalį prasidės gegužės 22 dieną, o finalas – 26 dieną. O kol laukiate tiesioginės transliacijos iš Baku ir Donato Montvydo pasirodymo, siūlome pasiklausyti jo dainos „Eurovizijos“  „Eurovizijos“  „Eurovizijos“  „Love is blind“:

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai