Donatas Čižauskas tapo tėvu: svajonės pildosi

Donatas Čižauskas su žmona Ieva / Asmenino albumo ir Dainiaus Bagdono nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-13 11:39
Projekte „Lietuvos balsas“ išgarsėjęs D. Čižauskas tapo tėvu, praneša „Zuzi muzika“. Neseniai vestuvių metines atšventusių Ievos ir Donatonamai prisipildė šilumos ir meilės. Kol kas pora apie naują šeimos narį nedaugžodžiauja.

Rugsėjo 17 dieną Ieva ir Donatas Čižauskai minėjo popierines vestuves. Jau praėjo daugiau nei vieneri metai po to, kai jiedu prisiekė amžiną meilę. „Švęsime ramiai, nes gyvenimas ir taip yra audringas“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt tada juokėsi muzikantas.

Paklaustas apie ateitį tuomet D. Čižauskas sakė:

„Po 10 meų įsivaizduoju du vaikus. Mažiausiai. Atrodome taip pat. Na, gal aš šiek tiek lieknesnis. Gyvename vienkiemyje ir glosto ramybė. Štai kaip regiu mūsų ateitį“, – juokėsi vyras.

Žmonės.lt primena, kad savo išrinktąją D. Čižauskas vedė 2016 metais Plungėje.

Į vestuves pora pakvietė arti 50 svečių, jų gretose pasirodė ir pramogų pasaulio žvaigždės. Pavyzdžiui, Inga ir Arūnas Valinskai, Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su vyru Ąžuolu Žvaguliu. Nuotaką I.Šakinytę ypatingai progai papuošė Liutauras Salasevičius – sukūrė suknelę, pasirūpino šukuosena, makiažu. D.Čižauskas prie nuotakos įvaizdžio priderino kostiumą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai