Donatas Čižauskas sveikina žmoną, o po dešimties metų santuokos žada įgyvendinti vieną svajonę

Donatas Čižauskas su žmona Ieva / Asmenino albumo ir Dainiaus Bagdono nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-17 18:36
Rugsėjo 17 dieną Ieva ir Donatas Čižauskai mini popierines vestuves. Praėjo vieneri metai po to, kai vienas kitam jiedu prisiekė amžiną meilę. „Švęsime ramiai, nes gyvenimas ir taip yra audringas“, – juokiasi muzikantas.

Laikas po vestuvių Ievai ir Donatui prabėgo tarsi vienas pirštų spragtelėjimas.

„Nemanau, kad vedybinis gyvenimas pakeičia žmones. Vienintelis dalykas, kuris kitoks – mūsų statusas. Lengviau. Viskas gyvenime tarsi sudėta į bendrą katilą. Ievos nebepristatinėju kaip draugės ir esame šeima. Gyvename tarsi vienas žmogus, tačiau esame du“, – portalui Žmonės.lt pasakoja įvairių televizinių projektų dalyvis ir populiarus atlikėjas.

D. Čižauskas vienu iš laimingų santykių be rutinos pagrindų įvardija laiko, praleisto kartu, branginimą. Kadangi tiek jis, tiek Ieva labai daug dirba, tai susitinka retai.

„Daug koncertuoju, kartais net trūksta viskam laiko. Arba Ieva dirba, arba aš koncerte. Bandome laisvas dienas išnaudoti efektingai ir turiningai, tad dažnai pasirenkame aktyvų laisvalaikį. Manau, kad tai padeda pabėgti nuo rutinos.“

Odontologe dirbanti Ieva taip pat labai užimta. Tačiau tas jųdviejų su Donatu bendras gyvenimas tuo ir žavi. Gera pasiilgti vienas kito, nekankina nuobodulys.

„Po 10 meų įsivaizduoju du vaikus. Mažiausiai. Atrodome taip pat. Na, gal aš šiek tiek lieknesnis. Gyvename vienkiemyje ir glosto ramybė. Štai kaip regiu mūsų ateitį“, – šypsosi vyras.

Žmonės.lt primena, kad savo išrinktąją D. Čižauskas vedė 2016 metais Plungėje.

Į vestuves pora pakvietė arti 50 svečių, jų gretose pasirodė ir pramogų pasaulio žvaigždės. Pavyzdžiui, Inga ir Arūnas Valinskai, Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su vyru Ąžuolu Žvaguliu. Nuotaką I.Šakinytę ypatingai progai papuošė Liutauras Salasevičius – sukūrė suknelę, pasirūpino šukuosena, makiažu. D.Čižauskas prie nuotakos įvaizdžio priderino kostiumą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai