Donatas Blanka: „Ši daina man pačiam gniaužia kvapą“

Donatas Blanka / Rinat Razumavov nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-08 08:53
Atlikėjas Donatas Blanka pristato ypač jautrią meilės dainą „Ar viskas pasibaigs“ ir dainos vaizdo klipą. „Naujoji daina – lyg malda apie meilės ir santykių trapumą. Joje viskas skamba labai jautriai ir intymiai“, – pasakoja Donatas.

„Kai stiprūs jausmai tampa trapūs ir meilė praranda savo amžinumo pojūtį, atsiduriame kryžkelėje. Pradedame abejoti, užduoti klausimus. Šie klausimai tampa malda, kuri atšaukia visus karus. Lieka tik tyras troškimas mylėti“, – kalba muzikantas. Jis sako, kad kūrybinis šios dainos kelias jam pačiam neretai gniaužė kvapą – viskas buvo taip tikra, artima, intymu.

Iškart buvo aišku, jog ir vaizdo klipas turi būti ypatingai jautrus. „Norėjosi intymumo ir visiško minimalizmo, todėl gimė idėja šį jausmą perteikti tik kūnu ir judesiu“, – sako atlikėjas ir priduria, jog viskas šiame vaizdo klipe – labai nuoširdu.

Daina „Ar viskas pasibaigs“ – lyg apsivalymas, apsinuoginimas, kuris patiems mylimiesiems nėra lengvas – per odos lytėjimą, kvėpavimą, tiesiog buvimą šalia. „Man pačiam, tai – gražiausia ir jautriausia mano daina. Ji nuoširdi ir artima kiekvienam iš mūsų. Esu tikras, kad „Ar viskas pasibaigs“ ras savo klausytoją“, – sako Donatas. 

Temos:

Muzika

Naujausi straipsniai