Donatas Baumila: „Moters žvilgsnis turi degti“

Donatas Baumila / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-03-03 13:22
Moters žvilgsnis tikrai daug pasako apie ją, juk švytinčios akys – tai pasitikėjimo savimi ženklas, o pasitikinti savimi moteris – visuomet žavi ir prikaustanti dėmesį. Artėjančios Moters dienos proga įmonė „Piero plunksna“ kalbina žinomus Lietuvos vyrus, kokios moterys juos žavi, kokios atstumia ir kaip jie džiugina savo antrąsias puses?

Dainininkas Donatas Baumila  sako, kad moteriškumą jis sieja visų pirma su rūpinimusi savo fiziniu ir vidiniu grožiu. „Moteriška moteris pasitiki savimi, rūpinasi tuo, kaip atrodo, ir kaip jaučiasi, tai visuomet atsispindi jos žvilgsnyje“, – sako Donatas. 

Be abejonės, moteris turi mylėti gyvenimą, mėgautis juo, juk vyrus žavi ir traukia švelnios, savarankiškos, charizmatiškos moterys, nebijančios siekti savo tikslo, ryžtingos ir nenuobodžios. „Labai svarbu, kad būtų ir vyro, moters suderinamumas, panašumai traukia“, – pastebi Donatas. 

Vyras privalo padėti savo moteriai buityje, suprasti, kokia atsakomybė tenka moteriai.

Tai, žinoma, individualu, tačiau ką žinomas dainininkas mano apie moters karjeristes, bandančias spėti pasirūpinti ir darbu, ir šeima?

„Jei moteris rūpinasi ir namais, ir karjera, tai tikrai ne problema. Vyras privalo padėti savo moteriai buityje, suprasti, kokia atsakomybė tenka moteriai“, – neabejoja Donatas. Antrosios pusės palaikymas išties svarbus, mylinti, pailsėjusi moteris visuomet bus dėkinga savo vyrui.

Donatas teigia, kad labiausiai atstumia savimi nesirūpinančios, apsileidusios, netvarkingos moterys, kurios nenori nieko siekti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dizaineris Seržas Gandžumianas: „Moteris neturi atimti iš vyro lyderystės“

Kaip D.Baumila lepina savo žaviąją žmoną Moters dienos proga? „Dainė nesureikšmina šios dienos, tad kovo 8-ąją švenčiame kartu su dukryte Smilte. Mes tiesiog pasidarome šventę sau, pasilepiname“, – pasakojo Donatas.

Artėjant Moters dienai,  Donatas moterims linki savarankiškumo, siekti savo svajonių ir tikslų, sėkmingai juos įgyvendinti ir būti laimingoms.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai