Donata Virbilaitė sirgo koronavirusu: parodė antikūnų tyrimas, nors trys testai – neigiami

Donata Virbilaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-23 21:58
Gruodžio 18 dieną 34-ąjį gimtadienį minėjusi Donata Virbilaitė portalui Žmonės.lt pasakojo, jog šventinę nuotaiką temdo jau kurį laiką ją kankinantys į peršalimą panašūs simptomai. Donata teigė, jog šių priežasties gydytojai nenustatė, o trys atlikti koronaviruso testai buvo neigiami. Gruodžio 23-iosios vakarą Donata pranešė, kad pasidarius antikūnų tyrimą, paaiškėjo, jog ji vis dėlto sirgo koronavirusu.

„Žinoma, dar reikėtų su mediku pasikonsultuoti, ką iš tiesų reiškia tie antikūnai. Bet mano spėjimu ir turima informacija, tai būtent tai ir reiškia. Sirgau koronavirusu“, – portalui Žmonės.lt  sakė Donata.

D.Virbilaitė socialiniuose tinkluose pasidalijo ir vaizdo įrašu, kuriame išsamiai išdėstė, ką pastarosiomis savaitėmis jai teko išgyventi. 

„Papasakosiu jums istoriją apie mergaitę, kuri prieš dvi savaites, gal truputėlį daugiau, susirgo su labai tragiškais simptomais, kurie paguldė ją į lovą taip, kad savaitę laiko ji realiai vegetavo, žiūrėjo į sieną ir galvojo, kad rytoj jau tikrai mirs. Ta mergaitė, turėjusi santykį su žmonėmis, kurie sirgo koronavirusu, pasidarė testą. Testas parodė neigiamą rezultatą, nepaisant to, kad jos simptomai atitiko šią ligą“, – vaizdo įraše pasakojo atlikėja. 

Neigiamo koronaviruso testo sulaukusi D.Virbilaitė pasakojo, jog ilgą laiką gydėsi namuose, vengė kontakto su artimaisiais. 

„Dvi savaites išgulėjau lovoje ir nusprendžiau pasidaryti tyrimus. Pasidariau kraujo tyrimą ir paaiškėjo, kad antikūnių yra labai daug. Pasirodo, koronaviruso testas sumelavo, tai būkite atsargūs, nes tie testai nėra šimtu procentų patikimi“, – sakė dainininkė.

Donatos Virbilaitės gruodžio 22 dienos kraujo tyrimų rezultatai / Asmeninio albumo nuotr.
Donatos Virbilaitės gruodžio 22 dienos kraujo tyrimų rezultatai / Asmeninio albumo nuotr.

Donata pasakojo, kad iki šiol nesijaučia gerai. „Ši liga yra bjauri ir palieka tikrai labai didelius pokyčius jūsų kūne ir organizme. Iki šiol negaliu nė dienos be vaistų nuo skausmo, nes galva ir nugara yra labai sudėtingoje pozicijoje. Tikrai visų labai prašau, neskleiskite šitos ligos, neskleiskite jos tolyn. Pabūkime ramiai nors trumpam, nes, žinokit. Gal aš būsiu rami porą mėnesių, bet tikrai nenoriu, kad mano draugai ir artimieji susirgtų ir tikrai nenoriu dar kartą viso šito patirti. Sveikatos visiems ir stiprybės“, – linkėjo ji.

Donatos pasakojimo vaizdo įrašas:

TESTAI MELUOJA arba istorija apie zarazą,kuri gyvena pravėrus namų duris.... 🙏 Trumpa mano istorija apie koroną ir tai, kad jinai yra tikra, gyva ir skaudžiai kanda... BŪKIT SAUGŪS. LIKITE NAMIE🎄🙏❤️ . P.s. Kraujo tyrimų rezultatai komentaruose.

Posted by Donata Virbilaite on 2020 m. gruodžio 23 d., trečiadienis

Naujausi straipsniai