Donata Rinkevičienė gavo pagrindinį vaidmenį naujame seriale „Gyvenimo receptai“

Gintaras Rinkevičius su žmona Donata / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-21 15:33
Penki sezonai Lenkijoje, trys milijonai žiūrovų kas savaitę ir tikri receptai, kurių laukia visa šalis. Visa tai – apie naująjį LNK serialą „Gyvenimo receptai“, kuris nuo naujojo LNK sezono bus kuriamas pagal tarptautinį scenarijų „Przepis na życie“.

Tai – visiška naujiena Lietuvos rinkoje:  žiūrovai seks ne tik meilės istorijos peripetijas, bet ir lauks pagrindinės herojės gaminamų patiekalų receptų.

Pagrindinis vaidmuo patikėtas aktorei Donatai Rinkevičienei, žiūrovus sužavėjusiai humoro laidoje „Dviračio šou“. Ji – ne tik žinoma aktorė, dirigento Gintaro Rinkevičiaus žmona, bet keturių vaikų mama, pati išgyvenusi ne vieną gyvenimo dramą.  

Po keturiolikos metų pertraukos aktorė vėl vaidins televizijos seriale. Pastarąjį kartą ji pasirodė serialuose „Labas vakaras, mielasis“ ir „Šachrazados pasakos“.

„Kai išgirdau pasiūlymą, iš karto susimąsčiau: kodėl aš? Bet vyras apsidžiaugė. Vaikai – irgi. Pagalvojau, o kodėl gi ne? Juk neatsitiko kažkas neįtikėtino, esu aktorė ir normalu, kad gaunu pasiūlymą, susijusį su savo profesija“, – sako Donata Rinkevičienė, dėl vaidmens jau atšaukusi savo kelionę su vyru į Gruziją – Batumyje ji ketino aplankyti ten gyvenančius gimines.

Donata prisipažįsta – kuo arčiau filmavimai, tuo labiau dreba kinkos. „Aš net sapnuoju tą vaidmenį. Ypač dėl to, kad teks filmuotis su patyrusiais kino ir teatro vilkais“, – sako aktorė.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

„Gyvenimo receptai“ – tai gyvenimiška istorija apie moterį, vardu Jūratė, kurią po šešiolikos bendrų gyvenimo metų palieka vyras. Bet, pasirodo, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Būtent čia ir prasideda naujas Jūratės gyvenimas.

„Šiek tiek naivoka, patikli, bet geraširdė. Jai trūksta gudrumo ir šelmiškumo, bet apstu kitų gražių savybių“, – susižavėjusi apie savo heroję kalba Donata. Jos Jūratė – puiki virėja. Lenkijos serialo žiūrovai kartu su serialu mėgaujasi ir išradingais Ankos – tokiu vardu pagrindinė „Przepis na życie“ herojė – receptais.

„Kai turi tiek vaikų, privalai gaminti. O kai vaikai labai skirtingi, turi būti išmoninga, kad kiekvienam įtiktum. Turiu firminių receptų, ką tik iškepiau savo firminį kugelį... O su vyru visada aplankome draugų rekomenduotus restoranus mieste – labai mėgstame gerą maistą. Virtuvė, maistas, receptai – man nesvetima“, – sako Donata Rinkevičienė ir tiksi, kad tai bus serialas, kurį žiūrint tįs seilė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai