Donata Rinkevičienė apie partnerį Egidijų Sipavičių „Žvaigždžių duetuose“: „Jo idėjos – beprotiškos“

Donata Rinkevičienė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-09 13:53
„Egidijaus idėjos, kurias jis atsinešė į mūsų pirmąjį susitikimą, man pasirodė visiškai beprotiškos – visiškai nesisiejančios su mano susidarytu įspūdžiu nei apie jį, nei apie tai, kokią save šiame projekte matau aš“, – tokiais žodžiais aktorė, dirigento Gintaro Rinkevičiaus žmona Donata Rinkevičienė atsiliepė apie patį pirmą susitikimą su savo naujuoju scenos partneriu Egidijumi Sipavičiumi.

Abu jie dalyvaus netrukus į LNK eterį sugrįšiančiame legendiniame projekte „Žvaigždžių duetai“.

„Žinau, kad aš ją išgąsdinau su savo idėjomis, su savo ekspresyvumu, bet dabar viskas puiku“, – nusijuokė pats E. Sipavičius.

Nors atlikėjas projekte dalyvauja nebe pirmą kartą, įkalbėti D. Rinkevičienę lengva nebuvo. „Kai gavau pasiūlymą dalyvauti šiame projekte, aš tikrai labai išsigandau. Pagalvojau, kad man bus labai sunku įvažiuoti į šią didžiulę mašiną, svarsčiau, ar man tikrai užteks jėgų... tokia jau aš – labai savimi abejoju, keliu sau labai daug klausimų, labai save kritikuoju, esu pakankamai sunkiai apsisprendžiantis žmogus“, – apie nelengvą apsisprendimą kalbėjo D. Rinkevičienė.
Siurprizai prasidėjo vos susipažinus su pačiu E.Sipavičiumi. „Aš Egidijų visada įsivaizdavau kaip labai akademišką žmogų, labai santūrų, rimtą, bet ir artistišką. Atsinešiau į mūsų susitikimą kelias idėjas, o jis man iš karto metė, kad to tai jau tikrai nebus“, – nustebinusią pažintį su naujuoju scenos partneriu prisiminė D.Rinkevičienė.

„Aš pats čia esu tam, kad patirčiau, kad paišdykaučiau, kad pakvailiočiau. Man patinka „Žvaigdždžių duetų“ suteikiama laisvė daryti tai, ko negalėčiau daryti niekur kitur. Pats formatas tarsi sako: „Na, pabandyk! Na, ką dar tu gali?“ Man tai – nuotykis“, – kaip visada šypsodamasis savo poziciją aiškino pats E.Sipavičius.

Anot dainininko, būtent todėl jis ir parinko D. Rinkevičienę nustebinusius kūrinius, o pati aktorė tikina jau pradedanti tikėti dueto sėkme. „Aš tiesiog juo labai tikiu ir labai pasitikiu, čia jis man yra autoritetas numeris vienas. Galiu į jį kreiptis visais, net kvailiausiais klausimais, nes žinau, kad jis man padės“, – džiaugėsi D. Rinkevičienė. Kokias beprotiškas idėjas stengsis įgyvendinti šis duetas ir kaip jam seksis? Visa tai – jau netrukus sugrįšiančiame legendiniame projekte „Žvaigždžių duetai“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai