Donatą Gutauskienę-Laisvą pribloškė žmonių nesupratingumas „Maxima“ parduotuvėje

Donata Gutauskienė-Laisva / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Televizijos laidų vedėja ir dainininkė Donata Gutauskienė-Laisva pasipiktino parduotuvės eilėje stovėjusiais žmonėmis. Mažametį sūnų auginanti moteris nebuvo užleista į priekį tėveliams su vaikais skirtoje kasoje. Su sergančiu berniuku į „Maximą“ atėjusi Donata supratingumo iš aplinkinių nesulaukė.

„Šiek tiek iš „Maximos“ reikalų. Jei tik yra galimybė, kadangi auginu sūnų, kuriam dar nėra 3 metukų, stengiuosi pasinaudoti kasomis, skirtomis besilaukiančioms arba tėveliams su mažais vaikais. Tie, kas augina mažučius, puikiai supranta, kaip sunku tuos pabiriukus nulaikyti vienoje vietoje. Tačiau šios kasos labai dažnai dienos metu arba neveikia, arba taip, kaip buvo šiandien, būna sustojusi didelė eilė pirkėjų, neatitinkančių šių reikalavimų.

Ne kartą esu nutylėjusi. Tačiau šiandien suėmė toks pyktis. Mano sūnus apsirgo, tad greitai kartu su juo, užbėgusi vaistų į vaistinę, tuo pačiu parduotuvėje prigriebiau ir keletą smulkmenų. Ir ką jūs sau manot, mano mėlynoji tėvelių kasa vėl pilna. Prieš mane stovėjo rusakalbis vyriškis, kuris tik sugebėjo nužvelgti mane nuo galvos iki kojų... Ir ne, jis nepasisiūlė pasitraukti... Ai, kasininkė teisinosi pamaniusi, kad aš būtent su tuo vyru kartu apsipirkinėju... Na, žodžiu.

Mieli pirkėjai, nemanau, kad yra sudėtinga luktelėti jums priklausančiose kasose, nesudarant sunkumų besilaukiančioms mamytėms ar tėveliams su mažais vaikais. Gerbkime vieni kitus, kad ir kur bebūtume!“, – feisbuke rašė Donata Gutauskienė-Laisva.

Donata Gutauskienė-Laisva (5 nuotr.)
„Fotogenijų“ nuotr.
+2
Skaitykite daugiau