Donata Gutauskienė-Laisva jau išrinko „Muzikinio iššūkio“ nugalėtojas

Donatą Gutauskienę-Laisvą (dešinėje) sužavėjo Ievos Juozapaitytės ir Neringos Nekrašiūtės pasirodymas / BTV nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-18 16:23
„Muzikiniame iššūkyje“ uždainavo dainininkė Ieva Juozapaitytė ir aktorė Neringa Nekrašiūtė.

„Labai seniai žaviuosi Ieva. Manau tai vienas tų retų reiškinių, kai vienoje vietoje ir išorinis, ir vidinis grožis, tas jos kuklumas neregėtas ir dar talentas“, – gražių žodžių Ievai negailėjo N. Nekrašiūtė.

„Dievas davė viską Neringai – ir grožį, ir balsą, ir figūrą… Ji nuostabi ir fantastiška moteris“, – komplimentus Neringai žarstė I.Juozapaitytė.

"Muzikinio iššūkio
"Muzikinio iššūkio

Merginos atliko kūrinį „Meilė nemirs, jei tiki“.

Jų pasirodymo vieta – grimo kambarys.

„Dainą gavome rimtą, liūdną. Bijau, kad komisija pradės mane špilkuoti, kad aš čia per daug dramatizuoju“, – prieš pasirodymą susijaudinimo neslėpė Neringa Nekrašiūtė.

„Artistui iš tikrųjų grimo kambarys – kaip antri namai. Mes turime ir šlepetes, ir chalatus, dantų šepetėlius. Ten kaupiesi, kartojiesi tekstą, – tęsė garsi aktorė. – Mano noras būtų atskleisti gyvenimą, kurio žiūrovai nemato, kas vyksta su artistu jo grimo kambaryje.“

„Daina tikrai labai rimta, reikalaujanti daug pastangų ir vokalinių sugebėjimų. Viskas atrodo gana rimta ir skausminga. Manau, kad čia nepavyks mums pajuokauti su Neringa“, – pasirodymo subtilybes atskleidė I.Juozapaitytė. -Grimo kambaryje turi palikti visą savo gyvenimą, išeiti į sceną ir atsiduoti žmonėms, kaip visiškai kitas žmogus. Nesvarbu, kaip mums pasiseks. Svarbiausia, kad turėsime tokią nuostabią galimybę padainuoti kartu ir dar tokią gražią dainą.“

Po pasirodymo „Muzikinio iššūkio“ vedėja Donata Gutauskienė-Laisvaneslėpė susižavėjimo ir simpatijų duetui.

„Nežinau kaip jums pasirodė, bet man šis pasirodymas tikrai yra vertas finalo, – tvirtino ji.

"Iš tikrųjų tai sudėtingiausias šio vakaro pasirodymas, tiek muzikiniu, tiek interpretacijos atžvilgiu, nes išlaikyti sinchroną ne taip paprasta. Daina irgi ne iš paprastųjų. Yra ką padainuoti. Labai sveikinu“, – sakė komisijos narė Kristina Zmailaitė.

„Muzikinis iššūkis“ – šeštadienio vakarą per BTV.

Pasirodys šios poros: I. Juozapaitytė ir N. Nekrašiūtė, Deividas Norvilas-Deivis ir Monika Šedžiuvienė, Jokūbas Bareikis ir Audrius Janonis, Vilija Matačiūnaitė ir Linas Lapėnas, Tadas Juodsnukis ir Rūta Žibaitytė, Baiba Skurstene-Serdiukė ir Eimutis Kvoščiauskas, Giedrius Leškevičius ir Simona Nainė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai