Donaldui Trumpui – garsaus režisieriaus kirtis: kodėl begėdiškai meluoja apie savo svorį ir ūgį?

Donaldas Trumpas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-17 16:23
Po sveikatos patikros paaiškėjo, kad JAV prezidentas Donaldas Trumpas turi antsvorio. Gydytojų išvados buvo paviešintos sausio 16 dieną, antradienį. Teigiama, kad vyro svoris 108 kilogramai, o ūgis 1 metras 92 centimetrai.

Oficialiai paskelbus D. Trumpo sveikatos duomenis internete kilo juoko banga. Daugelis netikėjo, kad tai tikrasis prezidento svoris.

Garsus režisierius Jamesas Gunnas, sukūręs vieną populiariausių šių laikų juostų „Galaktikos sergėtojai“, net pasiūlė paaukoti 100 tūkstančių dolerių mėgstamai prezidento labdarai, jei D. Trumpas sutiks viešai atsistoti ant svarstyklių.

Socialinio tinklo TWITTER nuotr.
Socialinio tinklo TWITTER nuotr.

Vienam internautui pastebėjus, kad toks Jameso Gunno elgesys galėtų būti traktuojamas tarsi viešos patyčios, šis atšovė, jog iš tiesų tik stengiasi dar kartą parodyti, koks melagis ir spekuliantas yra Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas. Visų palyginimui režisierius pasidalijo net keletu nuotraukų. Ten jis lygino tokio paties svorio ir ūgio žmones su D. Trumpu.

Pasak kūrėjo, yra labai lengva pasakyti, jog D. Trumpas oficialiame popieriuje nusimetė keletą kilogramų.

Socialinio tinklo TWITTER nuotr.
Socialinio tinklo TWITTER nuotr.

„Galaktikos sergėtojų“ kūrėjas pasidalijo ir nuotrauka, kur Donaldas Trumpas stovi šalia savo pirmtako Barackos Obamos. „Dviejų vyrų, vieno ūgis 1,92 m., o kito 1,85 m. stovinčių vienas šalia kito, ir jų žmonų nuotrauka“, – sarkastiškai toliau puolė dabartinį prezidentą J. Gunnas.

Kaip manote, ar prezidentas sveria daugiau, nei 108 kilogramus?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai