Donaldos Meiželytės dukros Jutos vestuvėse netrūko staigmenų: pasistengė abi jaunavedžių mamos

Donaldos Meiželytės dukros Jutos Svilaitės ir Žilvino Valančiaus vestuvės / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-19 13:39
Politikę, atlikėją Donaldą Meiželytę (46) vis dar šildo prisiminimai iš puikios vasaros pabaigos. O kitaip ir būti negali – rugpjūčio 31-ąją jos dukra Juta Svilaitė (24) su mylimuoju Žilvinu Valančiumi (34) vienas kitam prisiekė amžiną meilę.

„Buvo taip gera ir jauku. Smagu žiūrėti į vienas kitą mylinčius jaunus žmones“, – su portalu Žmonės.lt prisiminimais dalijosi D.Meiželytė.

Rudenį D.Meiželytės dukra Juta Svilaitė pasitiko jau pasikeitusia pavarde – po vestuvių ceremonijos tapo Valanče. Donalda šyptelėjo – dėl modernios pavardės nebuvo patenkinti seneliai. 

„Seneliai tikrai nesidžiaugė, bet ką jau padarysi. Laikai keičiasi“, – nusijuokė politikė. 

Mielų staigmenų pilnos vestuvės

Paskutinę vasaros dieną įvykusi Donaldos dukros Jutos ir jos išrinktojo Žilvino vestuvių šventė nuo pradžių nestokojo netikėtų detalių – vidurdienį jaunieji į Vilniaus santuokų rūmus atvyko automobiliu, kurį vis rečiau galima pamatyti miestų gatvėse – oranžiniu „Žiguliu“. Portalui Žmonės.lt D.Meiželytė pasakojo, kad įsimylėjėlius į santuokų rūmus atvežė jų draugas.

„Čia buvo jo idėja, tad ne vieną nustebino. Buvo labai gražu“, – pasakojo Donalda. 

Jutos ir Žilvino vestuvėse susirinkusiuosius romantiškais muzikos kūriniais džiugino operos solistas Deividas Staponkus ir profesorė, pianistė Aušra Motuzienė. 

Donalda Meiželytė su dukra Juta / Asmeninio albumo nuotr.
Donalda Meiželytė su dukra Juta / Asmeninio albumo nuotr.

Stebint ištekančią dukrą, kiekvienai mamai suvirpa širdis, ne išimtis – ir D.Meiželytė. Renginių vedėja pasakojo, kad Jutos ir Žilvino vestuvės buvo nedidelės ir itin jaukios. Jose dalyvavo apie 40 svečių.

„Juta ir Žilvinas taupo pinigus pradiniam buto įnašui, tad vestuvės buvo nedidelės, gražios, jautrios... Man taip smagu žiūrėti, kaip šių dienų jaunimas savarankiškai ima ir susiorganizuoja tokias fainas šventes. Beveik viską pasidarė patys“, – šypsojosi Donalda. 

D.Meiželytė pasidžiaugė, kad neseniai Londono universitete fotografijos bakalaurą apsigynusi Juta prieš šias studijas mokėsi kulinarijos, tad vestuvių šventės dalyvius nustebino ir pačios nuotakos pagaminti desertai.

„Kai įdedi daug širdies į pasiruošimą, viskas pavyksta puikiai. Vos išėjus iš santuokų rūmų, svečiai supuolė prie Jutos iškeptų keksiukų, kanelių. Džiaugėsi ir suaugę, ir vaikai“, – pasakojo pašnekovė.
Jutos Svilaitės ir Žilvino Valančiaus vestuvės / Asmeninio albumo nuotr.
Jutos Svilaitės ir Žilvino Valančiaus vestuvės / Asmeninio albumo nuotr.

Donalda atskleidė, kad prie jaukesnės šventės, be jokios abejonės, prisidėjo ir jaunųjų mamos. Žilvino mama, dirbanti floriste, pasirūpino vestuvių dekoru, o D.Meiželytė rūpinosi vakaro programa bei jauniesiems paruošė įsimintiną staigmeną. 

„Kadangi dirbu renginių srityje, tenka pamatyti daug įdomybių. Pakviečiau pasirodyti vienus atlikėjus, kurie man paliko įspūdį, – tai mušamųjų instrumentų ansamblis „Ritmas kitaip“. Jie yra nepaprastai faini, talentingi ir tiesiog nuostabūs! Po jų pasirodymo dukra man prisipažino, kad jai jie jau buvo kritę į akį, kad kažkada ieškojo jų internete. Visiems svečiams beprotiškai patiko, visi tiek prisišoko, kad liko šlapi! Buvo ir prašymai pakartoti, net nepatogiai jaučiausi, nes tiek vargšus jau užlaikėme...“ – šypsojosi D.Meiželytė.

„Aišku, teko ir man padainuoti. Juta su Žilvinu manęs prašė sudainuoti dainą „Naktinis trio“. Žinoma, su vienu kūriniu mano pasirodymas nesibaigė – buvo ir dar kelios dainos“, – pridūrė juokdamasi Donalda.

Ji patikino, kad vestuvių šventė buvo itin jauki, linksma ir smagi visiems – tiek suaugusiems, tiek vaikams, mat pastariesiems buvo pasamdytos dvi fėjos, kūrusios magišką atmosferą.

„Su Žilvino tėvais vis glėbesčiavomės, niekaip negalėjome išsiskirti“, – juokėsi Donalda.

Jutos Svilaitės ir Žilvino Valančiaus vestuvės / Asmeninio albumo nuotr.
Jutos Svilaitės ir Žilvino Valančiaus vestuvės / Asmeninio albumo nuotr.

Dukrą į šeimos gyvenimą palydėjusi D.Meiželytė pasakojo, kad Juta ir Žilvinas pažįstami nuo pat vaikystės. Tiesa, romantiškus jausmus vienas kitam puoselėja kelerius metus.

„Jie bendroje kompanijoje yra jau daug metų. Pamenu vieną nuotrauką, kurioje Juta užfiksuota dar visai mažutė, o Žilvinas – paaugęs berniokas.

Iš tiesų, man smagu stebėti, jog jų santykiai tokie gražus. Nemačiau besipykstant, tad tik noriu linkėti, kad jų santykiai būtų adekvatūs, kad smulkmės netaptų problemomis, o problemos išliktų smulkmėmis“, – sakė D.Mildažytė. 

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama