Donaldo Trumpo žmonos Melanios palaidinė įplieskė diskusiją: tai pasityčiojimas ar sutapimas?

Melania Trump / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-10 10:31
Sekmadienį JAV vyko antrieji kandidatų į prezidentus debatai, kuriuose savo vyrą Donaldą Trumpą palaikė ir iš Slovėnijos kilęs modelis Melania Trump. Moteris į debatus atvyko apsivilkusi rožinę „Gucci“ palaidinę, kuri netikėtai tapo aršių diskusijų objektu. Kodėl?

Melania Trump sekmadienio debatuose vilkėjo 1,1 tūkst. JAV dolerių kainuojančią „Gucci“ šilkinio krepo palaidinę pavadinimu „katytės kaspinas“ (angl. „pussy-bow“).

Žodis „pussy“ turi ir kitą reikšmę – „makštis“, o būtent tai ir užkliuvo akyliausiems debatų sekėjams. Juk kaip tyčia penktadienį nutekėjo senas vaizdo įrašas iš 2005-ųjų, kur Donaldas Trumpas girdimas vulgariai ir nepagarbiai kalbantis apie moteris ir vartojantis būtent tą žodį.

Tame įraše Donaldas Trumpas, kuris tuo metu buvo neseniai vedęs dabartinę savo žmoną Melanią, kalba apie bandymus turėti lytinių santykių su kita ištekėjusia moterimi. Jis taip pat giriasi, kad moterys leidžia jam jas bučiuoti ir čiupinėti jų lytinius organus, nes jis yra įžymus.

„Kai esi žvaigždė, jos leidžia tau tai daryti. Gali daryti bet ką“, – įraše sako Donaldas Trumpas ir po kelių sekundžių priduria: „Čiupk joms už p... Gali daryti bet ką.“

Po šio įrašo nutekėjimo nuo Donaldo Trumpo nusisuko ne vienas respublikonas, viešai pareiškęs nebebalsuosiantis už jį prezidento rinkimuose.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tad Melanios Trump pasirinkimas debatuose vilkėti palaidinę su tokiu dviprasmišku pavadinimu negali neatrodyti keistai: tai tiesiog sutapimas ar paslėpta žinutė/pasityčiojimas iš šio skandalo?

Faktas, kad palaidinės tokiu pavadinimu nešiojamos nuo XX amžiaus. Toks palaidinių dizainas „katytės kaspino“ pavadinimą įgavo dėl to, kad buvo panašus į puošnius katėms po kaklo rišamus kaspinus, kurie vėliau buvo pritaikyti ir moteriškoje madoje. Tokį palaidinių dizainą mėgo dizaineriai Coco Chanel ir Yvesas Saint Laurent'as.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai