Donaldo Trumpo moterys

Donaldas Trumpas su žmona ir dukra (kairėje) / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-30 21:00
Naujajam JAV prezidentui charizmatiškajam milijardieriui Donaldui Trumpui labai pasisekė – jį nuolatos palaiko ir įkvepia net dvi dailios moterys – žmona Melania ir dukra Ivanka.

Donaldą Trumpą, kuris moteriai gali padovanoti visą pasaulį, nuolat supo gražuolės, jam net buvo klijuojama mergininko etiketė. Kai turtuolis po antrųjų skyrybų pradėjo viešumoje rodytis su modeliu iš Slovėnijos Melania Knaus, visuomenė nesitikėjo, kad draugystę su 24 metais jaunesne gražuole vainikuos vestuvės.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Modelio ir nekilnojamojo turto magnato pažintis prasidėjo vieną 1998 m. vakarą, kai Melania apsilankė mados savaitės proga surengtame vakarėlyje Niujorko klube „Kit Kat“. Jame dalyvavo ir milijardierius D.Trumpas. Mergina iš karto krito verslininkui į akį, ir jis paprašė gražuolės telefono numerio.

Slovėnė atsisakė duoti, nes vyras buvo su kita moterimi. Donaldas primygtinai reikalavo, kad Melania bent jau paimtų jo telefono numerį. Po poros dienų mergina paskambino jam. Drauge jie pradėjo vaikščioti į renginius, širdžių ėdikas puikavosi ir gyrė modeliu dirbusią merginą. Prabėgus metams nuo pažinties savo draugą Melania Knaus pristatė Slovėnijoje gyvenantiems tėvams.

Gyvenimas viršūnėse

2005-aisiais buvo iškeltos itin prabangios vestuvės, jos kainavo apie 1 milijoną dolerių. Privačiame D.Trumpo laisvalaikio klube „Mar-a-Lago“ Palm Biče dalyvavo beveik 500 svečių, tarp jų – Billas ir Hillary Clintonai, Arnoldas Schwarzeneggeris, Muhammadas Ali, Eltonas Johnas ir kt. Nuotaka vilkėjo 200 tūkstančių dolerių vertės suknelę, kurią sukūrė dizaineris Johnas Galliano.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Daugeliui atrodė, kad Melania už 24 metais vyresnio, gražioms moterims neabejingo milijardieriaus ištekėjo tik dėl pinigų. „Negali gyventi su žmogumi, kurio nemyli. Juk lėktuvo negali apkabinti“, – pavyduoliams atkirsdavo slovėnė.

Po prašmatnių vestuvių liežuvautojai ėmė nekantriai laukti žinių apie poros skyrybas, tačiau išgirdo, kad turtuoliui jo gražioji žmona pagimdys pagranduką. Sūnus Barronas gimė 2005-aisiais, jis savo charakteriu labai panašus į tėvą. Nors pinigų moteriai skaičiuoti nereikia, ji sakosi sūnų prižiūrinti pati ir nesamdanti jam auklės, o namie turinti tik virėją ir asistentę.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ištaigingo gyvenimo, kokį merginai iš socialistinės Slovėnijos provincijos sukūrė sutuoktinis, ko gero, pavydėtų ne viena moteris. Šeima gyvena Niujorke, trijų aukštų apartamentuose, įrengtuose viename iš milijardieriaus pastatytų dangoraižių „Trump Tower“. Privačiu lėktuvu sutuoktiniai savaitgaliais dažnai skrenda į jiems priklausantį klubą „Mar-a-Lago“ Floridoje. „Gyvenimas viršūnėje toks ir yra, koks atrodo, – nuostabus!“ – gyrėsi milijonierius.

Grožio chirurgų auka

Nors moteris pasisako už natūralų grožį, lyginant dabartines ir prieš daugelį metų darytas nuotraukas, kuriose įamžinta vos susitikinėti pradėjusi pora, matyti, kad gražuolės išvaizda smarkiai pakitusi: padidėjusi krūtinė, pasikeitę veido bruožai. Akylieji suskubo pranešti, kad Melanios grožis – plastinės chirurgijos specialistų darbas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

46-erių moteris griežtai tokias kalbas neigia ir įrodinėja, kad jos grožis – natūralus. Vis dėlto senas Melanios draugas, garsus fotografas, patvirtino, kad gražuolė turėjo pasididinti krūtinę, nes norėjo dirbti apatinių drabužių modeliu.

Naujos pareigos

D.Trumpas maudosi piniguose, todėl, atrodo, kad prezidento postas jam – tik dar vienas trofėjus. Anksčiau paklausta, kaip Melania Trump save įsivaizduoja atliekančią pirmosios šalies damos vaidmenį, ji atsakė: „Aš būčiau tradicinė, kaip Betty Ford ar Jackie Kennedy. Visada jį palaikyčiau.“

Nors nepriekaištingos išvaizdos gundančiomis suknelėmis apsitempusiai milijonieriaus žmonai netinka apibūdinimas kukli, jos vaidmuo D.Trumpo rinkimų kampanijoje buvo vos pastebimas – gražuolė dažniausiai tylėdavo ir šypsodavosi stovėdama greta skandalingojo vyro. Dėl tokio įvaizdžio moteriai netruko prigyti ir tyliosios partnerės pravardė.

JAV prezidentų žmonų gyvenimą tyrinėjanti Kati Marton, anksčiau apie Melania yra sakiausi, kad ji būtų prasčiausiai naujoms pareigoms pasiruošusi pirmoji ponia per visą Amerikos istoriją.

Verslo magnato žmona savo pasyvumą politikoje teisino tuo, kad šiuo metu daugiausia dėmesio skiria dešimtmečiam sūnui Barronui ir labai stengiasi, kad jo gyvenimas būtų toks pats, kaip ir kitų berniukų. Bet šis argumentas įtikino ne visus: yra manančiųjų, kad moteris tiesiog neturi ką pasakyti. Kartą, paklausta, kokie yra jos didžiausi pomėgiai, Melania pareiškė: „Pilateso treniruotės ir žurnalų skaitymas.“

Tėvo priešingybė

Nors mylimiausia D.Trumpo dukra ir artimiausia verslo patarėja Ivanka Marie Trump vengia perdėto visuomenės dėmesio, dabar, kai jos tėvas visam pasauliui įrodė, kad yra vertas prezidento posto, gražuolės gyvenimas vėl tapo apkalbų objektu.

Nuolat greta tėvo pasirodanti ir jo kandidatūrą į prezidentus itin palaikiusi Ivanka yra visiška tėvo priešingybė – santūri ir elegantiška, gebanti meistriškai nugludinti neretai prasiveržiantį tėvo šiurkštumą ir nemandagius posakius.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ji neabejotinai gimė po laiminga žvaigžde, tačiau viską, ką dabar turi, pasiekė stipria valia ir užsispyrimu. Dar jaunystėje tėvas dukrą vesdavosi į turto vertinimus ir sakydavo, kad negali sulaukti, kada pagaliau dirbs kartu.

„Kai dar buvau maža mergaitė, tėvas man nuolat kartojo, kad galiu gauti viską, jei tik trokštamų tikslų sieksiu ryžtingai ir atkakliai dirbdama“, – kalbėjo moteris. D.Trumpas nuolat skatino dukrą ieškoti būdų, kaip užsidirbti pinigų.

Jaunystėje Ivanka išbandė modelio darbą – išvaizdi 180 cm ūgio blondinė demonstravo „Versace“, „Marc Bouwer“, „Thierry Mugler“ kolekcijas, dalyvavo Tomy Hilfigerio reklamos kampanijose, o 1997 m. pirmą kartą pasirodė ant žurnalo „Seventeen“ viršelio. Supratusi, kad taip tik veltui švaisto laiką, mergina ėmė krimsti mokslus Pensilvanijos universiteto Vortono verslo mokykloje ir tik baigusi studijas įsidarbino tėvo įmonėje.

Barbė devyndarbė

Visame pasaulyje Ivanka Trump yra žinoma ir kaip kultinio realybės šou „Mokinys“ (kurį prodiusuoja ir veda jos tėvas) teisėja. Be to, Ivanka turi savo vardo batų, akinių, rankinių ir papuošalų liniją „Ivanka Trump Collection“. Verslininkė šventai įsitikinusi, kad kiekviena moteris privalo turėti bent tris papuošalų rinkinius. Pirmąjį įspūdingą juvelyrinį dirbinį ji gavo iš mamos 21-ojo gimtadienio proga. „Tas vėrinys iki šiol mane įkvepia“, – prisipažįsta turtuolė.

Atsidavusi šeimai

Donaldo ir jo pirmosios žmonos, čekų kilmės modelio Ivanos Zelničkovos, santuoka iširo, kai Ivanka buvo 10-ies. Mergaitė tėvų skyrybas išgyveno labai skausmingai. Nenorėdama kartoti savo tėvų klaidos, ji atsakingai rinkosi vyrą, su kuriuo galėtų nugyventi laimingą ir gražų gyvenimą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Su Niujorko nekilnojamojo turto bendrovės vadovo ir laikraščio „The New York Observer“ savininku Jaredu Kushneriu moteris pradėjo susitikinėti 2007-aisiais. Ivanka dėl mylimojo priėmė judaizmą ir gavo Yael vardą. Po dvejų metų draugystės pagal žydų ortodoksų papročius buvo iškeltos prabangios vestuvės.

35 metų I.Trump yra pavyzdinga mama. Prieš devynis mėnesius pora susilaukė trečiojo vaikelio. Berniukui sutuoktiniai išrinko Theodore’o Jameso vardą. Jiedu taip pat augina trejų metų sūnų Josephą Fredericką ir penkerių dukrą Arabellą Rose. Ivanka yra puikus pavyzdys viso pasaulio moterims, kad karjera ir motinystė yra du nesunkiai suderinami dalykai.

„Aš turiu tris gražius ir sveikus vaikus bei palaikantį vyrą, kuris yra geriausias mano draugas. Man tikrai iškrito geros kortos“, – džiaugiasi milijardieriaus dukra.

Ar žinote, kad...

  • Donaldas Trumpas iš trijų santuokų turi 5 vaikus ir 8 anūkus.
  • Skandalingiausias magnato žmonos Melanios gyvenimo įvykis – jos nuogos fotosesija ant balto kailinio patiesalo.
  • Išskirtinė draugystė Ivanką sieja su Chelsea, Hillary Clinton dukterimi.
  • Ivanka Trump 2009 m. išleido verslo patarimų knygą „Trumpo korta: žaisk, kad laimėtum darbe ir gyvenime“.

Tekstas M. Kaškonienės

Naujausi straipsniai