Donaldo Trumpo rodyti gestai sugadino pirmąjį šokį: nejauku žiūrėti

Donaldas Trumpas ir Melania Trump / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-21 10:32
Penktadienį prisiekė naujasis JAV prezidentas Donaldas Trumpas, o po iškilmingos inauguracijos ceremonijos Vašingtone buvo surengti net trys oficialūs ir daugybė kitų neoficialių pokylių. Tačiau pirmosios šalies poros šokis sukėlė pajuokos bangą internete ir pasaulio žiniasklaidoje.

Penktadienio popietę (Lietuvos laiku – penktadienį vakare) 45-uoju JAV prezidentu tapęs nekilnojamojo turto magnatas Donaldas Trumpas ir jo žmona Melania Trump vakare apsilankė visuose trijuose naujojo prezidento garbei surengtuose prašmatniuose pokyliuose.

Bene didžiausias vakaro dėmesys buvo skirtas pirmajam Donaldo ir Melanios Trumpų, kaip naujosios pirmosios JAV poros, šokiui.

Pirmiausia D.Trumpas su žmona apsilankė vadinamajame „Laisvės“ pokylyje. „Na, mums pavyko“, – į susirinkusius svečius kreipėsi JAV prezidentas. Renginyje pasigirdus Franko Sinatros kūrinio „My Way“ akordams, D.Trumpas ir Melania sušoko pirmąjį savo kaip prezidento šokį.

Tačiau jis pasaulio žiniasklaidos buvo pavadintas „keistu“ ir „nejaukiu žiūrėti“. Nors Melania atrodė nepriekaištingai su balta „Hervé Pierre“ suknele, tačiau Donaldo Trumpo rodomi gestai šokio metu, priglaudus gražuolę žmoną, atrodė išties keistai: jis rodė iškeltą į viršų nykštį, iškėlė ranką, pirštu rodė žmoną tarsi ja girdamasis, mojavo ir kalbėjo susirinkusiesiems ir pan. Melania taip pat šokdama lėtą šokį mojavo miniai.

Atrodė, tarsi Melania Donaldui Trumpui trukdo bendrauti su publika ar pozuoti fotografams, ir ji veikiau atrodė ne kaip šokio partnerė, o kliūtis.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Internautai šį Trumpų šokį net praminė „pačiu nerangiausiu visų laikų pirmuoju šokiu“. Taip pat nepraleista proga palyginti, kaip prieš tai per inauguracijos iškilmes šoko Barackas ir Michelle Obamos – jų abiejų kadencijų šokiai sulaukė teigiamų atsiliepimų ir atrodė, tarsi tai būtų jų dviejų romantiška akimirka, į kurią gražu pažiūrėti buvo visiems.

„Kai pradėjome šią kelionę, dalis žmonių galvojo, kad aš, tai yra mes, neturime jokių šansų. Bet mes laimėjome. Ir šiandiena buvo puiki. Žmonės, kurie anksčiau man nebuvo malonūs, šiandien sakė, kad tikrai gerai padirbėjome. Jie nenorėjo man to sakyti, bet pasakė. Aš tai gerbiu“, – kalbą rėžė D.Trumpas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Apsilankęs antrame vakarėlyje D.Trumpas taip pat rado laiko trumpai kalbai. Šįkart aptarė savo kritikus bei davė publikai pažadą pasistengti kontroliuoti paties elgesį „Twitter“ tinkle. Pastaruoju metu ten D.Trumpo publikuotos žinutės buvo vertinamos itin kontroversiškai.

Antrame pokylyje pirmoji JAV pora taip pat šoko pagal F.Sinatros dainą „My Way“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Trečiasis vakarėlis buvo surengtas drauge su JAV karinėmis pajėgomis. Tai šiame vakarėlyje prezidentas su žmona nusprendė pašokti skambant kitam kūriniui – Whitney Houston „I Will Always Love You“.

Dar daugiau neoficialių vakarėlių vyko visame Vašingtone, tačiau juose Donaldas Trumpas nedalyvavo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Melanią Trump prezidento inauguracijai rengęs dizaineris įkvėpimo sėmėsi iš Jacqueline Kennedy

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai