Donaldo Trumpo dukrelei – aktorės Scarlett Johansson akibrokštas

SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-16 09:55
Aktorė Scarlett Johansson atliko vieną įsimintiniausių vaidmenų savo karjeroje. Tai tebuvo tik juokas, netikra kvepalų reklama, tačiau gražuolė gavo progą suvaidinti pačią JAV prezidento dukrą Ivanką Trump.

Į populiarią pokalbių laidą S. Johansson atvyko pristatyti kino juostos „Ghost In The Shell“, tačiau ją to vakaro žiūrovai prisimins tikrai ne todėl. Įsitraukusi į žaidimą režisieriaus Woody Alleno mūza netikroje reklamoje įkūnijo Ivanką Trump.

complicit-snl
complicit-snl

Complicit – aromatas moteriai, kuri galėtų viską tiesiog sustabdyti, bet to nedarys. Ji graži, galinga. Ji – bendrininkė“, – iškalbingai pagrindinę veikėją pristato balsas reklamoje.

complicit-snl
complicit-snl

Sarkastiškame vaizdo klipe iškeliama idėja, kad Ivanka Trump neatsilieka nuo savo tėvo ir pritaria kontroversiškai vertinamiems jo veiksmams.

„Ji moteris, žinanti, ko nori ir ką daro“, – teigia balsas reklamoje. „Feministė, advokatė, visų moterų čempionė... Tačiau kaip? Ji negeidžia būti dėmesio centre, bet mes visur ją matome.“

Vienas juokingo kūrinio epizodas užfiksuoja Ivanką, besidažančią lūpas prieš veidrodį, tačiau pasukus kamerą, ten, kur turėtų būti matomas jos atspindys, ką žiūrovas išvysta? Ogi patį Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentą Donaldą Trumpą.

Toks pajuokiantis vaizdo įrašas praėjusią savaitę parodytas linksmoje laidoje „Saturday Night Live“, o aktorės Scarlett Johansson pasirodymas įvertintas dešimčia balų.

Juokeliai apie Donaldą Trumpą jau spėjo pasauliui pabosti, tad iš širdies besistengiantys komikai rado naują taikinį – prezidento dukrą, kuri dažnai laikoma tėvelio patikėtine ir kritikuojama dėl savo viešo elgesio.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai