Donaldas Trumpas jį sukritikavusią Meryl Streep pavadino „labiausiai pervertinta Holivudo aktore“

Donaldas Trumpas ir Meryl Streep / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienio naktį per „Auksinių gaublių“ apdovanojimus Los Andžele aktorė Meryl Streep (67 m.) išrėžė ažiotažą sukėlusią kalbą, kuria kritikavo JAV prezidentu išrinktą Donaldą Trumpą (70 m.). Šis netruko sureaguoti į tai ir tviteryje Meryl Streep pavadino viena iš „labiausiai pervertintų Holivudo aktorių“.

„Meryl Streep, viena iš labiausiai pervertintų aktorių Holivude, nepažįsta manęs, bet užsipuolė praėjusį vakarą „Auksiniuose gaubliuose“. Ji yra Hillary (Clinton) patarnautoja, kuri stipriai pralaimėjo“, – rašė Donaldas Trumpas, turėdamas omenyje daugybę „Oskarų“, „Auksinių gaublių“ ir kitų prestižinių apdovanojimų nominacijas, kurios taip ir nevirto trofėjais.

Pavadinęs Meryl Streep viena iš labiausiai pervertintų aktorių, Donaldas Trumpas užsitraukė internautų ir jos gerbėjų rūstybę: aktorė savo kolekcijoje turi tris „Oskarus“, aštuonis „Auksinius gaublius“, tris BAFTA statulėles ir aibę kitų apdovanojimų.

Meryl Streep per savo karjerą net 19 kartų yra buvusi nominuota „Oskarui“ – tai rekordinis nominacijų skaičius per visą istoriją, o „Auksinių gaublių“ apdovanojimuose jos vardas tarp nominantų buvo minimas net 29 kartus. Nors visas pasaulis tai laiko išties dideliu pasiekimu, tačiau Donaldui Trumpui tai tapo proga pabrėžti, kiek daug kartų aktorė nebuvo paskelbta geriausia.

15min primena, kad Meryl Streep „Auksinių gaublių“ ceremonijoje gavo apdovanojimą už visos karjeros pasiekimus. Per padėkos kalbą aktorė negailėjo kritikos Donaldui Trumpui, nors jo pavardės konkrečiai ir neįvardijo. Tačiau daug nuovokos norint suprasti, ką ji turėjo omenyje, nereikia, ir jos kalba sparčiai išplito pasaulio žiniasklaidoje.

„Holivudas yra pilnas atvykėlių ir užsieniečių. Jei visus mus išvarysite, neturėsite, ką žiūrėti, išskyrus futbolą ir kovos menus, kas nėra menai“, – kalbėjo Meryl Streep.

Aktorė taip pat pabrėžė, kad šiuolaikiniame pasaulyje ypač svarbu užjausti, rodyti empatiją.

„Nepagarba skatina nepagarbą, smurtas skatina smurtą. Kai galingieji pasinaudoja savo padėtimi ir ima tyčiotis iš kitų, mes visi pralaimime...“ – sakė aktorė.

74-oji „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremonija (132 nuotr.)
+126
Skaitykite daugiau