Donaldas Trumpas Baltuosiuose rūmuose gyvens vienas: žmona Melania su sūnumi liks Niujorke

Donaldas Trumpas ir Melania Trump su sūnumi Barronu (2016 m.) / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-21 22:22
Sausio mėnesį, kai milijardierius Donaldas Trumpas priims priesaiką ir oficialiai taps JAV prezidentu, jis persikels gyventi į Baltuosius rūmus. Tačiau prezidento rezidencijoje jis gyvens vienas – žmona Melania su sūnumi Barronu liks šeimos namuose Niujorke.

Kaip išsiaiškino portalas TMZ, Donaldas Trumpas bent jau kurį laiką Baltuosiuose rūmuose jausis vienišas, mat jo žmona nusprendė nesikraustyti kartu su juo į prezidento rezidenciją.

Melania Trump liks gyventi ištaiginguose šeimos apartamentuose „Trump Tower“ dangoraižyje Niujorke mažiausiai iki tol, kol baigsis poros sūnaus Barrono (10 m.) mokslo metai.

TMZ šaltinių žiniomis, Melania nenori jaukti savo vienturčio sūnaus, kuris jai yra prioritetas, gyvenimo vidury mokslo metų ir atplėšti jo nuo įprastos aplinkos, draugų, sporto būrelių ir pan., tad jų persikraustymas į Baltuosius rūmus atidėtas mažiausiai iki birželio.

Kaip (ir kur) Trumpų šeimos gyvenimas ir berniuko mokslai klostysis vėliau dar nenuspręsta: jis arba ir toliau liks mokytis Niujorke, arba jam bus surasta nauja mokykla Vašingtone.

Žmonės.lt primena, kad Donaldas Trumpas iš ankstesnių santuokų turi dar keturis jau suaugusius ir savarankiškai gyvenančius vaikus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Amerikos muzikos apdovanojimų vedėja parodijavo Melanią Trump

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai