Donalda Meiželytė vos nepakliuvo į baisią avariją: „Šiandien švenčiu antrą gimtadienį“

Donalda Meiželytė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aktorė, renginių vedėja Donalda Meiželytė, kaip sako ji pati, šiandien švenčią antrąjį savo gimtadienį. Moteris socialinio tinklo paskyroje pasidalijo įrašu, kuriame skelbia, kad važiuodama kelyje Vilnius-Trakai per plauką išvengė nelaimės.

Įrašu „Facebook“ aktorė pasidalijo sekmadienio popietę. Ji smulkiai nupasakojo visas eismo įvyko aplinkybes. „Po incidento sustojome ir pradėjome glebėščiuotis“, – pasakojo D. Meiželytė.

„Nors mano gimtadienis tik po savaitės rugpjūčio 7 d., aš galiu sakyti, kad šiąnakt buvo mano kitas gimtadienis, nes likau gyva. Po incidento kelyje Trakai-Vilnius, vos per plauką likę gyvi sveiki su tą patį stresą patyrusio kito automobilio keleiviais Domu ir jo pakeleivėms (iš streso net vardus pamiršau, atsiliepkit) pirmiausia sustojome šalikelėje įjungę avarines šviesas, išlipome iš automobilių ir... APSIKABINOME. Išsiglebėščiavome ir sveikinome vieni kitus su gimtadieniu. Dar pakalbėjome, aš dar ant visų miškų užplėšiau „Mūsų linksmas gyvenimas“, o jie pasakė, kad dabar visai kitaip jiems ta daina skambės. Bendri išgyvenimai, patirtas stresas suartina žmones. Aš dėkinga Tau, Domai, už greitą reakciją, nors pagal amžių tavo vairavimo stažas negalėtų būti didelis.

Ačiū už tai kad važiavai 75 km/h greičiu, kad spėjai paspausti ant stabdžių ir mestis į šalikelę. Ačiū likimui, kad skardis buvo už pusmetrio, kad buvo greitėjimo juosta mums dešinėje ir turėjome kur pasitraukti. Gerai, kad ir aš važiuodama ne telefoną skrolinu, kaip dažnai matau vairuotojus darant, o žiūriu į kelią. Norėjosi bučiuoti tą greitėjimo juostą ir glebėsčiuotis iš laimės, kad likome gyvi keturi žmonės. Tik įsivaizduokite, važiuoju, priešais mašinytė rieda, artėja saugumo salelė, dabar jų daug ten, kur posūkiai. Iš dešinės kuoliukų bortelių jūra, mes važiuojame tiesiai ir tik staiga matau, kaip priekyje važiuojantis automobilis staigiai stabdo ir metasi į šoną, po mikro nano ar kokios ten sekundės dalies prieš mane automobilio žibintai (kažkoks pridurkas važiuoja tiesiai į mus ne savo kelio puse!).

Inkstinktyviai suktelėjau dešnėn sureagavusi į priešais važiavusio Domo stabdymą ir sukimą šonan. Tas automobilis, kuris priešpriešais atvažiavo į mus savo juostą palikęs kitoję saugumo salelės pusėje, nunešė porą kuoliukų, viena iš su Domu važiavusių merginų informavo pareigūnus telefonu apie neadekvatų vairuotoją kelyje. Kai pagalvoji, kad planuoji, džiaugiesi, myli, o visa tai gali akimirksniu dingti ir net ne dėl tavo, o kažkieno kito, kurio net nepažįsti kaltės, darosi baisu. Bet šiandien su antru gimtadieniu mane ir Domo ekipažą. Myliu visus ir važiuoju į Žiežmarius vesti miesto jubiliejaus, 13 val. Nepriklausomybės aikštėje. Nepriklausomybė yra ir didžiulė atsakomybė. Nepamirškime to“, – socialiniame tinkle rašė D. Meiželytė.

Skaitykite daugiau