Donalda Meiželytė pirmą kartą prabilo apie veido tobulinimą

Donalda Meiželytė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Plastikos chirurgai, grožio specialistai ir išskirtinės išvaizdą puoselėjančios procedūros šou pasaulyje – kasdienybė. Ir nors savo išvaizdą pas grožio specialistus tobulinančios garsenybės apie atliktas procedūras prabyla vos pusę lūpų, atsiranda tokių, kurie nevengia garsiai papasakoti, kaip tobulina savo kūnus. Viena jų – žinoma dainininkė, politikos veikėja ir buvusi Seimo narė Donalda Meiželytė (42).

„Taip aš esu pasinaudojusi grožio specialistų paslaugomis. Man yra suleistos botulino toksino injekcijos. Tai yra vienas stipriausių toksinų pasaulyje, tačiau aš nematau nieko blogo, jeigu tai yra atliekama protingai, mažais kiekiais, keli dūriai po odą ir tu atpranti raukytis. Kai dirbau Seime ir buvau sulindusi į dokumentus, mano veidas atrodė labai pavargęs, tarp antkių tarsi kanopa įsispaudusi. O dabar aš tiesiog atpratau taip raukytis“, – laidoje „Ant bangos“ pasakos Donalda Meiželytė.

Kitas laidos dalyvis – socialiniuose tinkluose didžiulio populiarumo sulaukiantis lietuviškasis Kenas. Nors vaikinui vos 28 – eri, jis jau ne kartą lankėsi pas plastikos chirurgus ir grožio specialistus. „Man yra padidinti skruostikauliai, ryškintas žandikaulis, kaktoje suleista botulino toksino injekcijų, atliktas veido šlifavimo procedūros, į visą veidą suleista mano paties kraujo. Šou pasaulyje tokios procedūros – kasdienybė, tačiau visi apie tai nedrįsta garsiai kalbėti ir vaidina esantys naturalumo šalininkai“, – pasakoja žurnalistas Laurynas, socialiniuose tinkluose prisistatantis kaip Kenas Katis.

Laidos „Ant bangos“ žiūrovai taip pat galės įvertinti Agnės Jagelavičiūtės veido pokyčius. Moteris taip pat prieš keletą dienų pasitobulino veido bruožus: hialurono injekcijomis pasidino lūpas, panaikino smulkias raukšles hialurono toksino injekcijomis. Taip pat pirmą kartą bus atskleista kaip savo veidą tobulina laidos vedėja Natalija Bunkė.

Laida „Ant bangos“ nuo šiol trečiadieniais ir ketvirtadieniais 21:30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Skaitykite daugiau