Donalda Meiželytė: „Mane anksčiau laikė grubia moterimi, vadino kazoke“

Donalda Meiželytė / „Mark and Migle Photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-29 11:19
Žinomos moterys Goda Sabutytė-Alijeva (33) ir Donalda Meiželytė (44) naujoje televizijos laidoje „Pagaliau savaitgalis“ kartu praleido nuostabią dieną. Jos darė tai, kam niekada neužtenka laiko: keliavo po Vilniaus apylinkes, ragavo gardų maistą ir, žinoma, atviravo. Jų susitikimo metu Donalda atskleidė daug netikėtų savo asmenybės pusių.

Pasak D. Meiželytės, laiko sau ji turi labai mažai: „Dažniausiai visą laiką atima darbai, tad ir kažką naujo pamatau tik darbo metu. Dabar, kai visi renginiai, koncertai yra nukelti, pagaliau galima skirti laiko sau. Atrasti nematytų pasivaikščiojimo takų, įkvėpti gryno oro ir pabūti su savimi. Iš naujo pažvelgti į save. Tikrai nesitikėjau, kad mūsų su Goda savaitgalis taps toks turiningas“, – sako D. Meiželytė.

D. Meiželytė teigia, kad dažnam žmogui likti vienam su savimi – iššūkis. Tačiau Donalda vis labiau vertina vienatvę ir sako, kad laimė ir meilė mėgsta tylą:

„Nereikia niekam nieko pasakoti, dalintis intymiausiomis akimirkomis socialiniuose tinkluose, kad ir kaip tuo metu norėtųsi apie tai išrėkti visam pasauliui. Norint turėti tikrą meilę, jausmus, svarbu pasilaikyti šilčiausias akimirkas sau, juk taip gera jausti, kad kažką myli ir būti laiminga.

Goda Sabutytė-Alijeva ir Donalda Meiželytė/Organizatorių nuotr.
Goda Sabutytė-Alijeva ir Donalda Meiželytė/Organizatorių nuotr.

Man taip norisi, kad žmonės leistųsi į turiningus pokalbius ir nevertintų vienas kito pagal ilgametį įvaizdį, kuris dažnai yra tik darbo dalis. Mane anksčiau laikė grubia moterimi, vadino moterimi-kazoke, nors aš tokia ir nesu“.

Donata sako, kad ją kartais vis dar pasiveja „dažnučių atlikėjos“ amplua, tačiau mažai kas žino, kad pats lietuvių poetas Bernardas Brazdžionis Donaldai teikė diplomą už geriausią literatūros rašinį visoje Lietuvoje: „Dažnai mes net nepasidomime kito žmogaus nuveiktais darbais, pasiektais rezultatais, niekam neįdomu ką esi gero nuveikęs ar pasiekęs, o taip neturėtų būti“.

Donalda Meiželytė
Donalda Meiželytė

Šiandien Donalda labiausiai vertina savo buvimą su gausia, jauna ir labai artima savo ir savo sesių šeima. Ji sako, kad tai yra didžiausias turtas ir didžiausia varomoji jėga, kuri suteikia tiek daug laimės ir pilnatvės.

„Aš nusprendžiau 28-erius metus Vilniuje gyvenančiai Donaldai parodyti tą Vilnių, kurio ji nepažįsta ir manau,  kad man pavyko.  Ji liko priblokšta. Neslėpsiu, šis mudviejų susitikimas nustebino ir mane. Tie nuoširdūs ir atviri pokalbiai, kuriuos išvys žiūrovai, palietė ir sujaudino“, – šypsosi G. Sabutytė-Alijeva.

Goda Sabutytė-Alijeva ir Donalda Meiželytė/Organizatorių nuotr.
Goda Sabutytė-Alijeva ir Donalda Meiželytė/Organizatorių nuotr.

 Atviri pokalbiai, neatrastos vietos ir daugybė gyvenimiškų patirčių – naujoje laidoje „Pagaliau savaitgalis“ jau šį šeštadienį 10.30 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Naujausi straipsniai