Donalda Meiželytė: „Man vyro nereikia, nes santykiauja tik prasčiokai“

Donalda Meiželytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-12 15:03
Laidoje „KK 2 penktadienis“ užvirs itin karšta diskusija. Režisierius Vytenis Pauliukaitis, verslininkas Žilvinas Grigaitis, dainininkė Donalda Meiželytė ir būrys kitų mūsų garsenybių diskutuos apie tai, kodėl vyresni vyrai dažnai nuseka paskui jaunesnės moters sijoną ir taip sugriūna šeima.

Kalbai netikėtai pakrypus apie Donaldos Meiželytės jausmų istorijas, moteris išrėš, kad  ji, ketverius metus dirbusi Seime, šiuo metu džiaugiasi laisve ir tikrai nesvajoja nei apie antrąją pusę, nei apie vaikus. Donalda prisimins neseniai įvykusią jos ir kelių draugių diskusiją apie vyrus. Po keletą valandų vykusio pokalbio moterys konstatavo, kad vyrų joms – nebereikia, nes „santykiauja tik prasčiokai“.

Kaip į tokią Donaldos repliką reaguos V.Pauliukaitis bei Vilniaus vicemeras Jonas Pinskus, teigiantis, kad graži moteris – vyro veidrodis. Visi žino, kad Pinskaus žmona Živilė – tikra gražuolė. Taigi, tai esą įrodo, kad Pinskus – puikus vyras...  „O jeigu aš neturiu vyro, tai ką esu prastesnė, nurašyta?“ – vienišų moterų statusą gins buvusi Seimo narė.

Karščiausią tašką  svečių diskusija pasieks tada, kai studijoje pasirodžiusi erotinių šokių  šokėja atliks aistringą numerį ir galiausiai... prisės  Pinskui ant kelių!

„KK 2 penktadienis“ su  pribloškiančiais pasirodymais ir Ryčio Cicino jubiliejaus fiesta jau šį vakarą 19.30 tik per LNK!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai