Kodėl Donalda Meiželytė planuoja pasišalinti kiaušides?

Donalda Meiželytė / Vinco Alesiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Taip. Man tik 41-eri ir aš planuoju po mėnesio šalinti sveikas kiaušides“, – dainininkės Donaldos Meiželytės prisipažinimas šokiruoja. Šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Valanda su Rūta“ Donalda papasakos, kad operacijai ryžosi dėl dviejų priežasčių. Ji nebenori turėti vaikų, nes, pasak jos, nėra sutverta motinystei. Juolab ji turi geną, kuris padidina riziką susirgti kiaušidžių vėžiu.

Donalda atvira: „Aš turiu septyneriais metais jaunesnį vaikiną, bet jis užsienietis. Mes susitinkame keletą kartų per mėnesį, o mūsų santykiai nėra įpareigojantys“, – sako dainininkė.

Kita laidos viešnia – magijos teatro atstovė Diana Gaičiūnaitė-Dirmė, priešingai nei Donalda, svajoja apie kūdikį. Moteris net ryžosi alinančiam dirbtiniam apvaisinimui. Deja, procedūros kol kas nedavė rezultatų.

Maža to, šiais metai Diana kartu su broliu Arvydu planuoja atlikti pavojingą triuką ir pasilaidoti po žeme. Į studiją magai atsivežė tikrų tikriausią karstą. Ar išdrįs į jį atsigulti?

Laidoje viešės ir retai TV eteryje pastaruoju metu pasirodantis dainininkas Edmundas Kučinskas. Estrados žvaigždė pasidalins dramatiškais išgyvenimais scenoje.

Kokie buvo prabėgę metai, papasakos ir kiti laidos svečiai: menininkė Nomeda Marčėnaitė, „Lietuvos balso“ finalininkas Gražvydas Sidiniauskas, o būrėja Vaiva atskleis, kokie 2018-ieji laukia kiekvieno mūsų.

Skaitykite daugiau