Donalda Meiželytė – apie skaudžią netektį, vyrus ir alkoholio atsisakymą

Donalda Meiželytė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Po nelaimės šeimoje atsigaunanti atlikėja Donalda Meiželytė prisipažino, kad šie metai jai buvo ypač sudėtingi: „Buvau įkritusi į lengvą liūdesį, palaidojau mamą“. Po laidotuvių dainininkė atsiribojo nuo visuomenės ir žurnalistų – su niekuo nebendravo, nedalyvavo filmavimuose, dienų dienas leido namuose.

„Sakoma, kad nervai yra pagrindinis ligų šaltinis. Stresas, netektys, išgyvenimai arba tukina, arba lieknina“, – laidoje KK2 pasakojo Donalda.

Kadaise gerbėjų negalėjusi atsiginti Donalda dabar vieniša, jos namuose jokio vyro nėra. „Ne, neturiu jokio draugo“, – širdį atvėrė D.Meiželytė.

Ir įsileisti į namus vyro nesiruošia: „Kodėl aš turiu su kažkuo gyventi? Galiu draugauti, kaip tik turiu paskyrus pasimatymą.“

Atlikėja sako nesuprantanti moterų, kurios verkia, kad Lietuvoje nėra vyrų ir jų ieško net kalėjimuose: „Pilnas pasaulis tų vyrų. Jeigu tikslas mano gyvenime būtų vyras, neįsivaizduoju, kokia durna turėčiau būti. Mano hormonų audrų laikai, ačiū Dievui, praėjo.“

Be to, vieną rytą pabudusi dainininkė suprato, kad atėjo laikas permainoms. Moteris visiškai atsisakė alkoholio. „Vieną kartą gyvenime dariau tokį eksperimentą, pusę metų negėriau ir vežiojau draugus iš vakarėlių. Aišku, linksma, smagu, bet po to, kai reikia visus vežioti trečią nakties, užkniso“, – kalbėjo Donalda.

O dar pradėjus sportuoti, moteris iš karto numetė penkis kilogramus: „Reikia pasiekti tą normalią būseną, kad galėčiau sužavėti. Nes nepadeda jokie kremai“, – LNK laidoje sakė Donata Meiželytė.

TAIP PAT SKAITYKITE: 41-ąjį gimtadienį atšventusi Donalda Meiželytė juokiasi: „Veidas jau reikalauja botokso“

Donaldos Meiželytės 41-ojo gimtadienio šventė (40 nuotr.)
+34

Skaitykite daugiau