Dominyko Vaitiekūno sceninis „alter ego“ Vitalijus Špokaitis pristatė debiutinį albumą

Vitalijus Špokaitis pristatė debiutinį albumą / G. Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-17 09:56
Nuo rudens socialiniuose tinkluose atsiradęs Dominyko Vaitiekūno antrininkas, jo paties naujas amplua – sceninis alter ego Vitalijus Špokaitis į visuomenę įnešė sąmyšio. Dvasiniu influenceriu pristatomas šokių muzikos atlikėjas Vitalijus nuo pirmų akimirkų suintrigavo savo pirmuoju singlu „Aš”, o šeštadienio vakarą pakvietė į debiutinio albumo „Geras žmogus” pristatymą.

Pasak paties atlikėjo, savo kūryba jis skatina žmones atsiknisti nuo savęs, todėl pristato debiutinį albumą, kuris skirtas visiems turintiems feisbuką, bet neturintiems laiko. 

Iš viso suskaičiavęs dvylika savo gyvenimo problemų Vitalijus Špokaitis kiekvienai iš jų sukūrė po specialią dainą ir susisteminęs visas savo turimas emocinės pagalbos praktikas, tokias kaip neurolingvistinis programavimas, meditacija, nusišypsojimas savo dienai ir kitas, viską sujungė ir sukūrė specialią programą, padėsiančią žmogui išgyventi savo gyvenimo problemas šokių aikštelėje.

Vitalijus Špokaitis pristatė debiutinį albumą / G. Skaraitienės nuotr.
Vitalijus Špokaitis pristatė debiutinį albumą / G. Skaraitienės nuotr.

Dvasinis influenceris ragina žmones atidėti populiariosios psichologijos vadovėlius į šoną ir skelbia jiems alternatyvą – dviejų dalių muzikinę savipagalbos programą „Geras žmogus”, paremtą šokių muzikos ritmais ir nemelavimo sau tekstais. „Būk geras ir eik tu sau. Ne kitiems, o sau”, – taip skamba vienas iš muzikinės saviugdos programos principų.

Sceninė programos versija atliekama šmaikščiai imituojant TEDx stiliaus kalbėjimą, muzika mainosi su smagiais pasakojimais apie gyvenimiškas XXI a. emocines žmogaus patirtis. Derindamas kalbėjimą ir šokių muziką projektas pretenduoja inovatyvia forma pristatyti Lietuvoje dar nelabai pažįstamą muzikinį stand-up comedy žanrą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai