Dominykas Vaitiekūnas priverstas atsisveikinti su gerbėjais: „Dėkingas iki dangaus!“

Dominykas Vaitiekūnas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-21 17:29
Televizijos laidą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ palieka ją net penkerius metus vedęs Dominykas Vaitiekūnas. Nuspręsta, jog per LRT žiūrovai nuo šiol matys tik vieną vedėją.

„Dėkingas iki dangaus! Ypatingai visiems, kuriuos kalbinau Lietuvos miestuose ir kaimuose. Niekada negalvojau, kad galima tiek daug mąstyti apie gyvenimą kalbant su moksleiviais.

Projektas „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ buvo mano penkerių metų profesinio gyvenimo dalimi, didelė profesinė mokykla ir tapo vienu iš mano vizitinių kortelių. Kaip ten bebūtų, atėjo metas sukti skirtingais keliais – laidos kūrybinė grupė nusprendė, kad laida turi pereiti prie vieno vedėjo koncepcijos. Tai sužinojus, širdis šiek tiek suspurdėjo. Bet pažvelgęs iš laiko distancijos esu labai labai laimingas ir dėkingas.

Visų pirma aš tikrai nesitikėjau, kad būsiu projekto veidu net penkeris metus. Kaip mūsų projekto dalyvis Džiugas politiškai paspekuliavo – „pas jus projekte po vieną vedėją keičiasi kartu su vyriausybe, o tu – atėjai dar prie Kubiliaus, ir visą Butkevičių ištvėrei, ir prie Skvernelio tave čia laiko“. Taip, kad už tą penkerių metų pasitikėjimą esu labai dėkingas, nes pakvietė vienam sezonui, o pasilikau po to dar keturis.

Kai pats save atsimenu – atėjau į TV visiškas viščiukas ką tik po studijų, ne visada susivokiantis į kurią čia kamerą žiūrėti, perdėtai stresuojantis, ar čia gerai viską darau, o per tuos metus jaučiuosi išmokęs ne tik į kamerą žiūrėti, bet įgijęs labai labai didelę patirtį ir ją kasdien taikantis kituose darbuose. Ir tą patirtį aš igijau labai prabangiomis aplinkybėmis – ne tiesioginiam eteryje, su didelėm galimybėm klysti ir dėl to nenukentėti. Šitas projetas turi labai didelį ir gerą vardą ir labai džiaugiuosi, kad jis puoš mano civiaką. Ir už tą galimybę visada liksiu dėkingas.

Eva Mark nuotr.
Eva Mark nuotr.

Labai visiems dėkoju kolegoms už pamokas, patarimus, pokalbius, kantrybę, galimybes, rekomendacijas, žvengą prie kavos per pertrauką, ar kur už kampo laiką leidžiant, klausimus, scenarijus, stringančios planšetės tvarkymą, failų paruošimą ir pabajeravimą apie gyvenimą.

Mano profesinis gyvenimas šį sezoną panašu, kad suka ten, kur aš save vedžiau paskutiniais metais – prie muzikinės scenos. Džiaugiuosi, kad po perklausos buvau pakviestas dalyvauti Klaipėdos Muzikinio teatro spektaklyje, kurio premjera gruodį, po naujųjų metų laukia autorinis kompozitorės Zitos Bružaitės koncertas Filharmonijoje, kovą – kartu su Lietuvos Nacionaliniu simfoniniu orkestru atliksiu pagrindinę partiją Laimio Vilkončiaus rašomame miuzikle. Dar laukia renginių vedimas ir asmeniniai kūrybiniai projektai, kuriems visada “trūksta laiko”. Tad susimojuosime nebūtinai per teliką!“ – rugsėjo 21 d. savo mintimis ir padėkos žodžiais dalijosi D. Vaitiekūnas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai