Dominykas Vaitiekūnas paaiškino socialiniuose tinkluose atsiradusią sumaištį

Vitalijus Špokaitis / Audriaus Solomino nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-20 13:19
Žinomas aktorius Dominykas Vaitiekūnas (30) socialiniuose tinkluose ne vieną savo pažįstamą ir gerbėją privertė sunerimti, kad kažkas vagia jo nuotraukas, asmeninę informaciją ir prisidengdamas kitu vardu manipuliuoja gerbėjais. Tiek Feisbuke, tiek Instagrame jau šią vasarą atsirado žmogus, vardu Vitalijus, kuris naudodamas žinomo atlikėjo asmeninę informaciją, bendrauja su žmonėmis. Šįryt pats aktorius Dominykas Vaitiekūnas paviešino šmaikščią fotosesiją ir paskelbė, kad tai viso labo jo naujasis amplua – muzikinis alter ego Vitalijus Špokaitis.

„Vakar vakare mes pavakarojom. Išlenkėm po burnelę. Jis išlenkė daugiau, nes labai jaudinosi prieš šiandieną. Nusifotkinom. Aš pats jaučiu, kad nieko nebespėju ir dalį savo darbo teks perleisti Vitalijui”, – savo asmeninėje Facebook paskyroje paskelbė Dominykas, pasidalinęs nuotraukomis, kuriose laiką leidžia kartu su savo alter ego.

Vitalijus Špokaitis – dvasinis influenceris, raginantis žmones apsišviesti sąmoningumo šviesa ir gyvenimo realybę priimti su gera doze ironijos. Apie gyvenimiškas problemas šokių muzikos ritmu dainuojantis Vitalijus pristato savo pirmąjį singlą „Aš”, kuris nuo šios savaitės pasiekiamas visose populiariausiose internetinėse muzikos transliavimo platformose – Spotify, Apple Music, Deezer, Pakartot.lt ir kitose. Jau kitą savaitę dienos šviesą išvys ir šios dainos vaizdo klipas, o visai netrukus atlikėjas žada paskelbti ir apie pirmuosius savo pasirodymus su ritmo grupe.

Dominykas Vaitiekūnas ir Vitalijus Špokaitis / Kipro Kublicko nuotr.
Dominykas Vaitiekūnas ir Vitalijus Špokaitis / Kipro Kublicko nuotr.
Dominykas Vaitiekūnas ir Vitalijus Špokaitis / Kipro Kublicko nuotr.
Dominykas Vaitiekūnas ir Vitalijus Špokaitis / Kipro Kublicko nuotr.

Singlas „Aš” – vienas iš dvylikos kūrinių, kuriais paremta netrukus startuosianti savipagalbos programa „Geras žmogus”, iš dalies finansuojama Asociacijos LATGA. 


Susisteminęs visas savo patirtis ir dvasines praktikas Vitalijus sukūrė programą, kuri padeda išgyventi problemas ir žmogui tapti geresniu pačiam sau. Ši terapijos technika sujungia šokių muzikos ritmus su nemelavimo sau tekstais ir remiasi paties Vitalijaus išgyventų 12-kos žmogiškų problemų sąrašu. 

Vienas iš Vitalijaus gyvenimo motto – „Niekas jūsų neapšvies. Apsišvieskit patys”, o ant peties dvasinis influenceris nešiojasi apsišvietimo simbolį – sąmoningumo lempą, kurią savo programa „Geras žmogus” kvies užsižiebti kiekvieną. Visai netrukus naujasis šokių muzikos atlikėjas ketina atskleisti daugiau šia muzika paremtos savipagalbos programos „Geras žmogus” detalių. Žadama, jog ką tik pasirodęs singlas „Aš” kitų metų pradžioje taip pat pasirodys albumo pavidalu, kad sau padėti kiekvienas galėtų automobilyje, sporto klube ar net miške.


Naujausi straipsniai