Domantui Saboniui – žmonos sveikinimas pirmos Tėvo dienos proga: pasidalijo jaukiais kadrais

Domantas Sabonis ir Shashana Rosen su kūdikiu / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šių metų kovą tėvais tapę Domantas ir Shashana Saboniai džiaugiasi ne tik mažuoju šeimos nariu, bet ir vienas kitu bei puikiai atliekamais tėčio ir mamos vaidmenimis. Gegužę su pirmąja Motinos diena žmoną sveikino D.Sabonis, o pirmąjį birželio sekmadienį įvyko mainai – Tėvo dienos proga Shashana gražų sveikinimą skyrė vyrui.

Birželio 5-ąją Amerikoje žaidžiantis krepšininkas Domantas Sabonis pirmą kartą šventė Tėvo dieną. Kovą su žmona Shashana pirmagimio sulaukęs vyras, rodos, puikiai dorojasi su tėvystės pareigomis ir mažąjį šeimos narį labai myli.

Tai matyti ir S.Sabonis socialinio tinklo „Instagram“ įraše, kuriame ji sveikina vyrą su Tėvo diena ir dalijasi jaukiais šeimyninio gyvenimo kadrais. 

„Geriausias iš visų, kurie kada nors tai darė. Laimingos Tėvo dienos, Domantai. Mes tave labai mylime“, – rašė S.Sabonis.

Gegužę su pirmąja Motinos diena D.Sabonis socialiniame pasveikino ir savo mylimą moterį. Skyręs žodžius, krepšininkas pasidalijo dar nematytais kadrais su žmona bei pirmagimiu. Domantas pridėjo ir vaizdo įrašą, kuriame ant mamos kelių sėdi jųdviejų kūdikis.

„Su pirmąja Mamos diena. Mes tave labai mylime“, – po įrašu rašė D.Sabonis.

Kūdikio lyties ir vardo pora kol kas neatskleidė.

D.Sabonio žmona Shashana ilgą laiką nuo viešumos slėpė nėštumą, tačiau susilaukusi kūdikio pasidalijo ir pirmagimio nuotrauka, ir ypatingais kadrais, kuriuose užfiksuotas jos nėštumo laikotarpis. „Instagrame“ moteris paskelbė 10 nuotraukų, kuriose matyti didėjantis nėščiosios pilvukas.

Žmonės.lt primena, kad žinia apie šeimos pagausėjimą D.Sabonis pasidalijo spaudos konferencijos metu. Jos vaizdo įrašas kiek vėliau buvo patalpintas krepšinio klubo „Sacramento Kings“ socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje. Taip krepšinio klubas sveikino D.Sabonį ir S.Rosen sulaukus gandrų.

„Taip, mes susilaukėme kūdikio. Esu labai laimingas, buvau su žmona ir tai yra nuostabu“, – vaizdo įraše sakė pirmagimio susilaukęs krepšininkas.

Shashana Rosen ir Domantas Sabonis / Socialinių tinklų nuotr.

Domantas Sabonis su mylimąja Shashana Rosen susituokė 2021 metų rugpjūtį Prancūzijos Rivjeroje.

Iš pasidalytų nuotraukų matyti, kad pora susituokė prabangioje pilyje-viloje. Akyli krepšininko gyvenimo stebėtojai tąkart spėjo, kad vestuvių ceremonijai Prancūzijoje pora buvo pasirinkusi pajūrio vilą „Villa Ephrussi de Rothschild“.

Skaitykite daugiau